Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem iszik, mégis minden...

Párom nem iszik, mégis minden nap kocsmázik. Miért?

Figyelt kérdés
A párom nem iszik, csak naponta 1-2 sört. Berúgva még sosem láttam. Mégis folyton, szinte minden nap elmegy a közeli kocsmába. Nincs olyan nap, hogy ne hagyná ki. Mikor haza jön szín józan, és mondja is, hogy ivott 1-2 pohár sört. Ha kérem rá, hogy ma ne menjen, akkor pedig ideges, be van sózva a feneke. Párszor elmentem vele, nincs ott semmi érdekes. Emberek isznak, butaságokat beszélnek, és van egy pultos csaj, aki szegénykém elég csúnyácska, és van vagy 100 kg. A kérdésemre, hogy "miért kell folyton oda menni?" csak annyit válaszol: "meg akarod tiltani?" Nem akarom tiltani, csak egyszerűen nem értem, hogy miért... Valami ötlet, tapasztalat?
2013. nov. 8. 12:28
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk haverok.
2013. nov. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem is a haverok, de lehet hogy a kocákra bukik.
2013. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

lehet a csúnyácska pultos lány bejön neki.


vagy pont vissza beszélte a randit, amikor szóltál neki hogy mész vele.


vagy egyszerűen nem akar otthon lenni (veled) és inkább a kocsmában ül.

2013. nov. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, hogy ebből lepontozás lesz, de ez már alkoholizmus. Nem csak az alkoholista, aki mindig be van rúgva, hanem az is, aki nem bírja ki a szokásos délutáni sör nélkül.
2013. nov. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Fura, hogy minden egyes nap elmegy. Mikor vagytok együtt? Hetente egyszer okés, de így sok.
2013. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
97%

A NAPONTA 1-2 sör szerintem azért már beletartozik az "iszik" kategóriába, söt az alkohlizmusba is.


Aki NEM bírja ki egy napig sem, hogy ne igyon, az alkoholista - "Ha kérem rá, hogy ma ne menjen, akkor pedig ideges" - ez az egyik legtipikusabb jele ennek.

2013. nov. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Fél éves kisbabánk van. Elhiszem, hogy szüksége van kikapcsolódásra.. De minden nap?

Ki fogtok nevetni, de már rákérdeztem, hogy csak nem az a nagy hátsójú csaj tetszik neki és miatta jár oda? Meg is sértődött, hogy kikkel teszem már össze.

Lehetséges, hogy ez azért van, mert mikor összejöttünk, akkor ő már bőven 30 felett volt, és addig agglegény életet élt, és nem tud lemondani a csavargásról?

A kapcsolatunk ezen kívül nagyon jó, csak ez a napi kocsmázás már az idegeimre kezd menni...

2013. nov. 8. 12:44
 8/35 anonim ***** válasza:
65%
lelki függőség már bőven megvan igen,viszont fizikálisan még nem nagy a gond.....bár mindenkinél így kezdődik,1-2 pohár sör mondjuk nem a világvége,ha ettől évek múlva sem lesz több,akkor nincs mitől félned....
2013. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
60%
Apám korábban minden nap eljárt munka után a kocsmába és ő sem volt soha részeg, egy sörnél többet sosem ivott meg. nekem azt mondta, azért megy oda mindig, mert ott találkozik a haverjaival, jól elbeszélgetnek, a fárasztó meló után ez jelenti neki a kikapcsolódást. Nem csak azok kocsmáznak, akik masszív alkoholisták, ez kb. olyan, mint amikor a tinik elmennek a plázákba, nem vásárolnak ugyan semmit, csak összejönnek, beszélgetnek. Hát a párod nem plázában, kávézóban, utcán, vagy egyéb helyre jár kikapcsolódni, hanem a kocsmába.
2013. nov. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
75%
A baba születése előtt is ment?
2013. nov. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!