Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem áll mellém a családom?

Miért nem áll mellém a családom?

Figyelt kérdés
Munkahelyet szeretnék váltani, mert a jelenlegi munkahelyemen idegileg kikészítenek. Ez már hosszú ideje így megy és nem bírom tovább az utálatot és a fúrásokat amiket tesznek. Most fog lejárni a szerzödésem és jövö hónaptól lehetöség volna meghosszabbítani. De én nem akarom ezt!!! Lelkileg olyan szinten ki vagyok kèszülve hogy mély depresszióba estem, gyakran vannak öngyilkos gondolataim, nagyon lefogytam, folyton fáradt vagyok, gyomorfekélyem lett. Munkahelyet szeretnék változtatni, pályázom is ezerrel. A családom azt mondja hogy addig maradjak amig nem találok másikat. A családom nem èrti hogy a fizetès is a bèka se..e alatt van, a munkával járó felelösség pedig nagy, és én egy percig sem bírok tovább maradni ott. Holnapra kell választ adnom hogy akarok-e maradni vagy sem. Nem nem akarok maradni, mert megfulladok. Szó szerint gyakran fulladási roham jön rám. De a családom meg ba..gat hogy maradjak amig nem találok másikat. Nem értik hogy képtelen vagyok rá, de mégis kényszerítenek. Észre sem veszik hogy mennyire kivagyok egészségileg is lelkileg is. Miért nem állnak mellém, miért nem értik meg hogy nekem ez nem jó?
2013. okt. 20. 20:32
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Az élettársam mást mond amikor kettesben vagyunk és mást mond apám elött.
2013. okt. 21. 07:45
 32/35 anonim ***** válasza:
Az élettársad kérdezd meg hova tette a gerincét szerintem... Mikor kell aláírnod a papírt? Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy. Próbálj kitartani. Függtök a szüleidtől valamilyen szinten? Velük laktok? Ha nem akkor hagyd ott a munkahelyet, ha anyádék hívnak nem kell felvenni a telefont stb. Majd csak rájönnek, hogy nem irányíthatnak.
2013. okt. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Ma reggel döntöttem, amihez a munkahelyem hozzám való állása segített.Tudták hogy ma viszem be a táppénzes papírom (előző héten beteg voltam)meg hogy kötelezően erre a hétre párunkat elküldenek szabira, hogy azt is ki kell írnom. És senki nem volt ott! Átmentem egy másik épületbe, ahol megtaláltam őket, kivéve azt akinek le kellett volna adnom a táppénzes papírom, és kiírni a szabimat a hétre. Hát úgy néztek rá, hogy majdnem leköptek!!! Köszönni is alig akartak, meg mintha ott sem lennék. Szóval ekkor jöttem rá, hogy nem érdekel ki mit fog gondolni, én ezt így nem csinálom tovább!
2013. okt. 21. 10:57
 34/35 anonim ***** válasza:
Remélem hamarosan találsz egy jó helyet, ahol jó a kollektíva.
2013. okt. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A fönökömmel még nem tudtam beszélni, majd holnap fogok. Komolyan már várom hogy nem-et mondjak!
2013. okt. 21. 15:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!