Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem áll mellém a családom?

Miért nem áll mellém a családom?

Figyelt kérdés
Munkahelyet szeretnék váltani, mert a jelenlegi munkahelyemen idegileg kikészítenek. Ez már hosszú ideje így megy és nem bírom tovább az utálatot és a fúrásokat amiket tesznek. Most fog lejárni a szerzödésem és jövö hónaptól lehetöség volna meghosszabbítani. De én nem akarom ezt!!! Lelkileg olyan szinten ki vagyok kèszülve hogy mély depresszióba estem, gyakran vannak öngyilkos gondolataim, nagyon lefogytam, folyton fáradt vagyok, gyomorfekélyem lett. Munkahelyet szeretnék változtatni, pályázom is ezerrel. A családom azt mondja hogy addig maradjak amig nem találok másikat. A családom nem èrti hogy a fizetès is a bèka se..e alatt van, a munkával járó felelösség pedig nagy, és én egy percig sem bírok tovább maradni ott. Holnapra kell választ adnom hogy akarok-e maradni vagy sem. Nem nem akarok maradni, mert megfulladok. Szó szerint gyakran fulladási roham jön rám. De a családom meg ba..gat hogy maradjak amig nem találok másikat. Nem értik hogy képtelen vagyok rá, de mégis kényszerítenek. Észre sem veszik hogy mennyire kivagyok egészségileg is lelkileg is. Miért nem állnak mellém, miért nem értik meg hogy nekem ez nem jó?
2013. okt. 20. 20:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves vagy? Kik a családod, a szüleid, vagy a feleséged és mondjuk gyerekeket kell eltartanod? Van lehetőséged másik állást találni?
2013. okt. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
31 éves nö vagyok. Az élettársammal élek, de a szüleimmel minden nap találkozunk mert közel lakunk egymáshoz. Senki nem áll mellém, mintha lesz..nák hogy szenvedek.
2013. okt. 20. 20:38
 3/35 A kérdező kommentje:
Van hogy napi 5-6 állásra pályázom. Az agyamra megy amikor azzal jönnek hogy hagyd ott a munkahelyed keress másikat de addig maradj amig nincs másik. Komolyan mélyen depressziós vagyok és hiába mondom nekik hogy ezt nem akarom mármint most majd aláírni a szerzödést, "kényszerítenek" hogy ha idegileg fizikailag ki is vagyok akkor is maradjak amig nincs másik.
2013. okt. 20. 20:42
 4/35 anonim ***** válasza:
7%

Ne irj neki, mert te is hibás leszel!

Eddig a komplett kollektiva a munkahelyen, már az egész családja, még pár hozzászólás akkor kiderül hogy a villamosvezető is ellene van, de aki itt hozzászól az is be akar tenni neki mind. Szerinte.

Szóval csak óvatosan a hozzászólásokkal.


Ha mindenki egyett mond ellened, nem lehet hogy azon el kéne gondolkodni? Én nem mondod hogy nem lehet peches szériád, mert persze lehet, de hogy mindig mindenki ellened van az neked logikus?

Vagy ha valóban igy is van, akkor nem lehet hogy annak van valami oka?

2013. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
49%
És miből akarsz megélni, míg nem találsz másikat?
2013. okt. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Látszik még nem voltatok ilyen helyzetben, gondolom férfiak vagytok, nem pedig nök, akik olyan helyen dolgoznak ahol kizárólag nök dolgoznak, akik kinyírják egymást. Ha tévedtem akkor bocs.
2013. okt. 20. 20:47
 7/35 A kérdező kommentje:
Hogy mi az oka hogy nem.állnak mellettem? A szüleim nyugdíjasok, mindketten onnét mentek nyugdíjba ahol annak idején tanulóként kezdtek, nem tudják hogy mostanság mi megy, ja és ök nem a versenyszférában dolgoztak. Ahogy az élettársam sem.
2013. okt. 20. 20:49
 8/35 anonim ***** válasza:
5%
A munkahelyi kollektíva, a család és a férfiak, eddig ezek a csoportok vannak megnevezve, számolok.
2013. okt. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%
Én például nő vagyok, de tényleg érdekelne, hogy van-e lehetőséged egy normális állást találni. Mi a végzettséged? Miből akarsz megélni, amíg nem dolgozol? Különben minden munkahelyen vannak konfliktusok, meg fúrások.
2013. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
63%

Ez azért nem ilyen egyszerű...

Anyagilag megengedheted/megengedhetitek magatoknak, hogy ne dolgozz akár hónapokig? Ha pályázol ezerrel, akkor tudnod kell, hogy nem kapkodnak manapság a munkáltatók senki után. Mondjuk én lelkileg egy erősebb egyéniség vagyok, így azt mondom - a mai munkaerő piacot figyelembe véve - , hogy a környezetednek bizony igaza van. Csak akkor szabad váltani, ha már megvan az új helyed.

Persze mindez nem igaz, ha a családod támogatna anyagilag...

2013. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!