Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem áll mellém a családom?

Miért nem áll mellém a családom?

Figyelt kérdés
Munkahelyet szeretnék váltani, mert a jelenlegi munkahelyemen idegileg kikészítenek. Ez már hosszú ideje így megy és nem bírom tovább az utálatot és a fúrásokat amiket tesznek. Most fog lejárni a szerzödésem és jövö hónaptól lehetöség volna meghosszabbítani. De én nem akarom ezt!!! Lelkileg olyan szinten ki vagyok kèszülve hogy mély depresszióba estem, gyakran vannak öngyilkos gondolataim, nagyon lefogytam, folyton fáradt vagyok, gyomorfekélyem lett. Munkahelyet szeretnék változtatni, pályázom is ezerrel. A családom azt mondja hogy addig maradjak amig nem találok másikat. A családom nem èrti hogy a fizetès is a bèka se..e alatt van, a munkával járó felelösség pedig nagy, és én egy percig sem bírok tovább maradni ott. Holnapra kell választ adnom hogy akarok-e maradni vagy sem. Nem nem akarok maradni, mert megfulladok. Szó szerint gyakran fulladási roham jön rám. De a családom meg ba..gat hogy maradjak amig nem találok másikat. Nem értik hogy képtelen vagyok rá, de mégis kényszerítenek. Észre sem veszik hogy mennyire kivagyok egészségileg is lelkileg is. Miért nem állnak mellém, miért nem értik meg hogy nekem ez nem jó?
2013. okt. 20. 20:32
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
0%
Ja persze nem a harmincéves felnött eltartása a lényeg hanem az elvek...
2013. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem valami empatikus a családod.
2013. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
21-es válaszoló! Képzeld vannak családok ahol szégyenlik azt ha valamelyik családtag munkanélküli. Nálunk is ez van.
2013. okt. 20. 21:16
 24/35 A kérdező kommentje:
Nem az van hogy nem akarok dolgozni, hanem ezt a munkahelyet nem akarom tovább csinálni. A családom reakcióját leírtam. Annyi lett mondva még hogy nem ér ez a munkahely annyit hogy rámenjen az egészségem, de addig ne hagyjam ott amig nincs másik. Igen, de addig meg szépen napról napra egyre rosszabbul vagyok fizikailag és lelkileg is. Most is itt "lelkizem" idegenekkel emiatt a munkahely miatt, ahelyett hogy ki tudnèk kapcsolódni. Már egy ideje az sem megy.
2013. okt. 20. 21:25
 25/35 anonim ***** válasza:
35%
Orvoshoz fordultál már a problémáiddal? vagy próbáltál valami alternatív módot? Pl. relaxáció, jóga etc. Hátha csökkenne a rosszulléted, és kibírnád, amíg nem találsz jobbat. Szívem szerint én azt mondanám, hogy hagyd ott, mert az egészséged fontosabb. De sajnos ebbe nincs beleszólásom.
2013. okt. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Az a fura hogy a családomnak is elege van a munkahelyemböl, mert tudják hogy még a pihenönapomon is ha behívtak túlórázni akkor mentem, ha bármi rendkívüli volt, megcsináltam. Azt a lovat ütik amelyik húz... Plusszba a munkatársak fúrása, utálata stb... Szóval mindig elmondtam nekik ami történt, és mégis "kényszerítenek" hogy maradjak.
2013. okt. 20. 21:48
 27/35 anonim ***** válasza:
97%

komolyan nem hiszem el, h senki nem bírja megérteni a kérdezőt. nekem volt már olyan munkahelyem, ahol pánikroham jött rám, és haza kellett mennem, mert nem bírtam. se magát a helyet, sem a kollégákat, a főnökség pedig maga a gyalázat volt.


mennyivel jobb az, ha teljesen rámegy az egészsége, idegbajos lesz, és ezt drága szakemberekkel tudja csak kezeltetni?

lépj ki a helyről, ne érdekeljen a család .aszogatása. nekik szégyen, neked nem az, hogy nem vagy hajlandó méltatlan körülmények közt dolgozni.

2013. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
82%
Én megértem a kérdezőt. Jól le is szavaztak. Az a gáz, hogy a családja nem érti meg, hogy súlyosbodhat is baja szegénynek. Nagyon ki tudják készíteni az embert a szemét kollégák.
2013. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:
27. 28. válaszolók: köszönöm a megértést. Bárcsak a családomtól is azt hallanám hogy ne aggódjak, lesz új munkahelyem, és minden rendben lesz. Még mindig nem tudom mit mobdjak holnap. :-S Persze én is tartok a munkanélküluségtöl, de ezen a munkahelyen jövöm sincs meg már idegem sem.
2013. okt. 20. 22:57
 30/35 anonim ***** válasza:
96%

Ne írd alá a papírt. Vagy hazudj, hogy nem kínálták fel neked azt.

Kapni fogod x ideig a munkanélküli segélyt, meg a párod is segíteni fog. Ő egyébként mit mond erről? Csak a szüleid azok akik nem értenek meg?

2013. okt. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!