Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem áll mellém a családom?

Miért nem áll mellém a családom?

Figyelt kérdés
Munkahelyet szeretnék váltani, mert a jelenlegi munkahelyemen idegileg kikészítenek. Ez már hosszú ideje így megy és nem bírom tovább az utálatot és a fúrásokat amiket tesznek. Most fog lejárni a szerzödésem és jövö hónaptól lehetöség volna meghosszabbítani. De én nem akarom ezt!!! Lelkileg olyan szinten ki vagyok kèszülve hogy mély depresszióba estem, gyakran vannak öngyilkos gondolataim, nagyon lefogytam, folyton fáradt vagyok, gyomorfekélyem lett. Munkahelyet szeretnék változtatni, pályázom is ezerrel. A családom azt mondja hogy addig maradjak amig nem találok másikat. A családom nem èrti hogy a fizetès is a bèka se..e alatt van, a munkával járó felelösség pedig nagy, és én egy percig sem bírok tovább maradni ott. Holnapra kell választ adnom hogy akarok-e maradni vagy sem. Nem nem akarok maradni, mert megfulladok. Szó szerint gyakran fulladási roham jön rám. De a családom meg ba..gat hogy maradjak amig nem találok másikat. Nem értik hogy képtelen vagyok rá, de mégis kényszerítenek. Észre sem veszik hogy mennyire kivagyok egészségileg is lelkileg is. Miért nem állnak mellém, miért nem értik meg hogy nekem ez nem jó?
2013. okt. 20. 20:32
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Végzettségeim: pultos, étettségi, irodavezetö, élelmiszer és vegyáru eladó, angol nyelvvizsga, német nyelv középfokú ismerete.
2013. okt. 20. 20:54
 12/35 anonim ***** válasza:
5%
Mit gondolsz egy 31 éves depresziozó munkanélkülit meddig fog eltartani a család...
2013. okt. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
A mostani munkahelyem tett depresszióssá. De köszi, sugárzik belöled a megértés. :-)
2013. okt. 20. 20:56
 14/35 A kérdező kommentje:
Attól vagyok rosszul hogy ott kell lennem ahol nem akarok. Ezért szeretnék váltani.
2013. okt. 20. 20:57
 15/35 anonim ***** válasza:
96%

Én is voltam egyszer ilyen helyzetben és én otthagytam azt a munkát, igaz csak 4 év után. Én is csak úgy akartam lépni, ha van másik munkahely, de már nem bírtam tovább. Szerencsém volt, mert nagyon hamar találtam másikat, holott előtte évekig pályáztam és nem sikerült semmi.

Viszont hozzátartozik a dologhoz, hogy a férjemmel teljes volt az egyetértés. Anyagilag is megengedhettük magunknak, hogy akár egyáltalán ne dolgozzak. A férjemen kívül mással nem beszéltem meg, a többiekkel csak közöltem.

2013. okt. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
64%

Hagy ott a helyet, ahol nem erzed jol magad.

Lehet, hogy rafizetsz erre a dontesedre, mert nem talalsz masnapra masik munkat, de en azt gondolom, hogy allj ki magadert, meg akkor is, ha mindeki ellened van.

A sajat dontesedert te vallald a feleloseget.

Amugy, szerintem egyszeruen csak nem akarjak, hogy fizetes nelkul maradj, talan mert ok is szamolnak a fizetesedre, en nem tudhatom. De azt igen, hogy hosszutavon jobb, ha nem hagyod, hogy a kenyszer iranyitson.

(Legrosszabb esetben ehenhalsz. De, miert ne? :)

2013. okt. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:
Anyagilag én eddig sem kerestem sokat ezzel a munkával, ezt a családom is tudja jól. Hogyne volna rossz hogy ök segítenek anyagilag, ezért is szeretnék egy jobban fizetö állást, de itt nem bírok tovább maradni! Viszont a család ba..gat.
2013. okt. 20. 21:02
 18/35 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem itt az a legfőbb kérdés, hogy az élettársad el tud, illetve el akar-e tartani, amíg nincs munkád (ez akár hosszú idő is lehet). Esetleg, ha ő nem akkor a szüleid eltartanának-e, bár ez utóbbit kétlem az eddigiek alapján.
2013. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
95%

A párod sem érti meg a problémád? Tényleg nagy probléma, hogy miből éltek meg, ha otthagyod a munkahelyed, de gyomorfekély meg az öngyilkossági gondolatok elég komoly dolgok, és nem szabad félvállról venni. Nálunk egy hónapot pírt ki egy mosogatónő a munkahelyünkön. Nagyon jól dolgozott, de nagy szája volt, és volt, aki nem kedvelte. A végén elüldözték, és felmondott. pedig 48 éves. Azt mondta, talál százszor jobbat is minimálbérért, olyat, ahol meg is becsülik.


A férjeddel kell megtárgyalnod, hogy miből éltek, ha otthagyod a melóhelyet.

2013. okt. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Nekik nem az "eltartásommal" van a gond, hanem a ténnyel hogy valaki munkanélküli.
2013. okt. 20. 21:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!