Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan aki az esküvőjén...

Volt olyan aki az esküvőjén menstruált?

Figyelt kérdés

Hogy oldottátok meg a nagy ruhában a tamponcserét?

Nem volt kellemetlen?Nem görcsöltetek?

Rettegek,hogy pont a nagy napon fog megjönni a vérzésem.


2013. okt. 15. 15:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
Ja, nem is neked írtam. Ilyen alkalmakra akár lehet hasznos is.
2013. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
68%
Szedtem én már életemben annyiféle hormont, hogy köszönöm, sajnos van tapasztalatom a témában (egészségügyisként ráadásul). A hormonrendszer egy olyan varázslatos dolog, ami mindenkinél másképp működik, és a nőgyógyászok jószerivel találgatnak, hogy mi lehetne jó rá. Valakinek ugyanaz a "mini"szer fél éves vérzéskimaradást okoz, valaki pedig végigvérzi tőle a szedési időszakot. Azt pedig had ne kommentáljam, hogy tinilányoknak piszkálják a hormonrendszerét, én is így kezdtem....
2013. okt. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
58%
Megis mivel bonyolultabb tampont cserélni menyasszony kent, mint pisilni vagy épp nagy dolgot végezni????
2013. okt. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
90%

Azért ne kerülje már el a figyelmeteket az, hogy egy kisbabás anyukáról van szó, aki még SZOPTAT! Hogy lehet mindenféle hormonkészítményeket ajánlani egy olyan nőnek, akinek nagyon is szüksége van a saját rendjére, ha amúgy az most jól működik?? A kérdezőnek most a kisbabája legyen a legfontosabb és az ő táplálása, ne az, hogy ne vérezzen a lagzi alatt. Azt túl lehet élni és meg lehet oldani tamponnal és egy-egy görcsoldóval, míg ha a tejelválasztás megszűnik valami hülye hormonlöket miatt, azt aligha...

Nekem senki ne mondja, hogy létezik olyan gyógyszer, ami neki pont tök jól beállítja majd a ciklusát és a tejelválasztást sem befolyásolja, sőt még esetleg kedvezően is hat rá. Ennyire ne legyünk pozitívak azért. Mondom ezt úgy, hogy én is görcsölős vagyok, de ha ilyen helyzetben lennék, nem lenne kérdés, hogy melyik rosszat választanám a kettő közül!

2013. okt. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
0%
34.-es: egy szóval se írta, hogy szoptat...
2013. okt. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
De, a kommentjében írta, hogy még szoptat, be sem tudja jósolni, mikor fog megjönni először. A kérdése csak arra vonatkozott, ha megjönne váratlanul, akkor hogyan lehet megoldani diszkréten, rugalmasan, talpig uszályban a tamponcserét.
2013. okt. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:

Hát jól összekaptatok itt. :D

Szóval még szoptatok,jövőre mire az esküvőm lesz,addigra már nem szeretnék szoptatni,hisz akkor már 1,5 éves lesz a lányom.Nem lesz muszáj neki az anyatej.De akkor sem szeretném úgy elkezdeni az új ciklust,hogy hormonkészítményt szedek,ha nem muszáj.

Bízok benne,hogy nem pont akkor fog megjönni.

Köszönöm a sok sok választ,főleg annak,aki átélte ezt az esküvőjén.

2013. okt. 16. 12:50
 38/40 anonim ***** válasza:
nekem eü problémám volt, tehát hónapok óta megvolt, bár nem erősen, de megvolt. Hát fogtam egy nagy tampont, 2 betétet és úgy mentem férjhez. És óriási mákom volt, mert voltam WC-n 3 előtt és utána már csak 22 óra után :D nem tudom, hogy csináltam, ott csak egyszer kellett megoldanom, fogták a szoknyát :D
2013. okt. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Egyébiránt felnott nőként itt minden valaszadónak tisztában kellene lennie azzal, hogy a menstruacio nagy stressz vagy izgalom hatására bármikor meg jöhet, meg hormon tabletta szedés eseten is....
2013. okt. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
100%
Az én legjobb barátnőm is menstruált az esküvőjén, én járkáltam ki vele tartani a ruháját amíg tampont cserélt. Nem undorító, nem ciki, nem megalázó, főleg olyan barát előtt akivel együtt nőtt fel az ember. Megoldható simán.
2013. okt. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!