Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan aki az esküvőjén...

Volt olyan aki az esküvőjén menstruált?

Figyelt kérdés

Hogy oldottátok meg a nagy ruhában a tamponcserét?

Nem volt kellemetlen?Nem görcsöltetek?

Rettegek,hogy pont a nagy napon fog megjönni a vérzésem.


2013. okt. 15. 15:52
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
24%
Nem számoltátok ki időpont kérés előtt? Ha nem, a tabletta csúsztatásával még mindig el tudod tolni.
2013. okt. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
48%

Én nem fogok elvileg, de többet hallottam, sőt volt aki hamarabb kényszerült a menyecskeruhájába, "baleset" miatt.


Nekünk fontos szempont volt az időpont választásnál.

2013. okt. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
szia.árulnak olyat hogy menstruációs szivacs.A görcs ellen nem véd, de..... Mindegy nézz utána a guggliban
2013. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nekem még nem jött meg,mert van egy babánk,akit még szoptatok.Így kiszámolni sem tudom,hogy jövő nyáron,amikorra az időpontunk van,fogok e menstruálni.

Nem vagyok már tini.

Én 26,párom 32 éves.

2013. okt. 15. 15:59
 5/40 anonim ***** válasza:
78%
A barátnőm. Meg tartottuk a ruháját, igy tudott cserélni. Nem volt neki kellemetlen, nem volt semmi baja. Igy jött ki neki, gyógyszert nem szedett.
2013. okt. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
22%
3.: Azért azt légyszi ne próbáld már senkinek bemesélni, hogy az nem kellemetlen az embernek amikor x másik nő fogja a szoknyáját amíg ő kiráncigálja magából a szétázott tampont és újat nyom fel. Köszi.
2013. okt. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
86%

Én.

Pedig kiszámoltam előre fél évre,de egy antibiotikumkúra felboritotta az egészet 1 hónappal előtte.

De gond nem volt,a ruhám 10 perc alatt levehető volt úgy hogy lefele vettem le,igy a hajam és a smink se sérült,párom segitett,ő volt rutinos ruhaleszedő,tamponcsere,kész.Görcsölni,szenvedni amúgysem szoktam,így nem volt gond,hajnalig mulattunk.

2013. okt. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
24%

A jövő nyárig sok minden történhet:) Tavasszal menj el a nőgyógyászhoz, és kérd meg, hogy tablettával állítsa át a ciklusod. De ehhez kell 1-2 hónap átállás. Én így jártam egy tengerparti nyaraláskor. Későn mentem, és már nem "hatott" a tabletta, s pont ott, és akkor jött meg:(

Arra emlékszem, hogy a szomszéd lánynak elhalasztották az esküvőjét, nekünk gyerekeknek azt mondták, azért, mert az arcán lett egy nagy pattanás. Aztán kiderült, hogy nem akartak nászéjszakát menstruációval:)

2013. okt. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
72%
Kedves utolsó. Nos, képzeld, nem volt neki kellemetlen, tobb okból sem. Először is gyerekkorunk óta ismerjük egymást, másodszor nem néztük, hogy mit csinál, harmadszor meg csak nagyon bunko ember csinálna problémát ilyenből.
2013. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
23%
Nem kell azért fogamzásgátló. Ha nagyon parázol tőle, akkor kérj nődokitól Norcolutot, jobb mint egy fogamzásgátló (a terhesség ellen nem véd) de amíg szeded, nem fog megjönni, mivel felnyomja a hormonszinted. Abbahagyod és max 10 nap és megjön.
2013. okt. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!