Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki kreatívkodott az esküvőjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kreatívkodott az esküvőjén az segítene?

Figyelt kérdés

Én csinálom az ültetőkártyákat, de bajban vagyok.

Ilyeneket akarok csinálni: [link]


Vettem hozzá nagy A3-as aranyszínű kartonlapokat, masnit meg mindent. De nem tudom, hogyan nyomtassam rá a neveket. Olyan nem akarok, hogy egy másik papírra kinyomtatom és majd ráragasztom a kártyára és kézzel sem szeretném írni mert csúnyám írok. Szerintem ez a vastag kartont nem is veszi be a nyomtató. Magam szeretném csinálni, nem akarom elvinni máshoz, mert az plusz pénz.

Köszi a segítséget! Ja, és ha lehet jó szájba rágósan írjátok le nekem :)


2013. aug. 6. 17:57
1 2
 1/15 tetris ***** válasza:
0%
krumplinyomda?
2013. aug. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyomtatón belehet állítani a papírvastagságot ott ahová a papírt teszed .
2013. aug. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Elvileg a nyomt

Atón lehet állítani milyen papírra szeretnél nyomtatn (súly)

Mnaszerint választottunk, hogy vigye a nyomtatónk...


A4 esre szabni a papírt.... Majd sima nyomtatapíron kipróbálni a távolságokat, stb..majd kinyomtatni...

Jó móka volt nekünk a meghívók készítése, mire sikerült beállítani....

Másképpen nem lehet... Wordben ügyesen kell tabulátorozni, margókat állítani, stb

2013. aug. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi.

Mi az a krumplinyomda?

2013. aug. 6. 18:05
 5/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem akarod tudni. Esküvőre nem használható, egy 4 éves még lehet, hogy élvezi...
2013. aug. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a krumplinyomda az amikor félbevágsz egy krumplit, a felületét kifaragod, festékbe mártod majd rányomod a papírra:D


De a lényeg, hogy nyomtatóval meg lehet oldani.

2013. aug. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 tetris ***** válasza:
49%
:) Oké, de ha nem megy, akkor marad a krumplinyomda!!
2013. aug. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Lehet venni nagyon szép írásmintájú sablonokat is a kreatív boltokban, amivel az egyes betűket megrajzolhatod. Kicsit időigényes, de ha előtte gyakorolsz kicsit és szép filccel rajzolsz (írsz), akkor jól fog kinézni, csak a sablon betűit kell sorban kitölteni a tollal, lassan, hogy megszáradjon mielőtt tovább húzod a sablont, mert elkenődhet.

Csak egy halvány grafitceruzás vonalat kell húznod, amire ráírod a neveket, ezt utána kiradírozhatod ha már a toll teljesen megszáradt.

Azt előtte ki kell próbálnod, mekkora lesz egy-egy név, hogy középre lehessen helyezni a kártyán.

Vehetsz betűmatricákat is, de abból általában sokat kell, hogy elegendő legyen, kevésbé pénzkímélő megoldás.

2013. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Vagy egy szépen író rokon....nekem leendő anyósom írja meg:)
2013. aug. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem egyszerűbb ráírni kézzel egy zseléstollal
2013. aug. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!