Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Aki kreatívkodott az esküvőjén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki kreatívkodott az esküvőjén az segítene?

Figyelt kérdés

Én csinálom az ültetőkártyákat, de bajban vagyok.

Ilyeneket akarok csinálni: [link]


Vettem hozzá nagy A3-as aranyszínű kartonlapokat, masnit meg mindent. De nem tudom, hogyan nyomtassam rá a neveket. Olyan nem akarok, hogy egy másik papírra kinyomtatom és majd ráragasztom a kártyára és kézzel sem szeretném írni mert csúnyám írok. Szerintem ez a vastag kartont nem is veszi be a nyomtató. Magam szeretném csinálni, nem akarom elvinni máshoz, mert az plusz pénz.

Köszi a segítséget! Ja, és ha lehet jó szájba rágósan írjátok le nekem :)


2013. aug. 6. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Feltétlenül fontos ennyire túlßuzizni?
2013. aug. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Papir-irószer,betűsablon,van több méret,és azzal rá tudod irni szépen.
2013. aug. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 málna_ válasza:
Én is magamnak csináltam, a nyomtató simán rányomtatta, ne aggódj :)
2013. aug. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Azért vigyázz! Mert a mi papírunkra, ami ehhez hasonló a házi nyomtató nem akarta rányomtatni. Ill. vastag volt hozzá a papír. Így mi nyomdában kötöttünk ki, de olyan olcsón megcsinálták,hogy kár is lett volna vele szórakozni otthon!
2013. aug. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is magunk csináltuk a meghívót és az ültetőt is, bár nálunk dobozkák voltak az ültetőkártya helyett. Kérted, hogy legyek szájbarágós, ezért ne haragudj, nem nézlek süsünek, csak segíteni szeretnék. :) Mondom, én hogy csinálnám:

-lemérni, hogy mekkora a táblácska eleje, megszorozni kettővel a magasságát (hogy kinyitható legyen) pl. 10X4cm, így 5cm magas X 4 cm széles lesz maga a kis kártya meghajtva (Csak a hasamra ütöttem a mérettel)

-A/4-es nyomtatópapír a nyomtatóba!

-A word-ben beszúrni annyi 10X4-es táblázatot vagy téglalap alakú keretet, amennyi ráfér az A/4-es lapra, lehetőleg minél többet az anyagtakarékosság miatt

-a feliratot a téglalapok aljától kb. 1-2 cm-re írd, középre igazítva. Használd a "cellaigazítás" opciót!

-jöhet a próbanyomtatás, vágás, meghajtogatás

-ha minden stimmel, jó a méret, jó helyen van a felirat, akkor jöhet élesben is a vastag papírra

Ha nem boldogulsz, írj privit! :)

2013. aug. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!