Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt olyan aki az esküvőjén...

Volt olyan aki az esküvőjén menstruált?

Figyelt kérdés

Hogy oldottátok meg a nagy ruhában a tamponcserét?

Nem volt kellemetlen?Nem görcsöltetek?

Rettegek,hogy pont a nagy napon fog megjönni a vérzésem.


2013. okt. 15. 15:52
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem extra nagy tampon és egy jó barátnő, anyuka, nagymama, bárki aki segít vagy levenni a ruhát, vagy tartani azt és kész. Ez így jó lesz. :)
2013. okt. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
16%
Nem hónap végén lesz az esküvője, hanem jövő!!! nyáron. Ebben az esetben én biztos nem tervezném akkorra az esküvőmet, amikorra várható a menzesz. Jó, tudom, hogy most be se tudja lőni, mikor jön meg először, de ha én tudnám irányítani, eltolni,befolyásolni tablettával, nincs az az Isten, hogy tamponos esküvőt szervezzek.S ezzel elrontsam a hangulatomat. Tudom, hogy 0% hasznossága van annak, amit írok, de ez a kérdés olyan, mint a káposztás kő mese: ugyan még nincs gyerekem, de ha lenne, lemenne a pincébe, és ez a káposztáskő agyonütné....
2013. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
24%
12.-es : én is 0-s lettem, hogy szedjen pár napig hormontablettát, és addig nem jön meg neki. A kedves lepontozok biztos nem fetrengenek görcsöktől és hányingertől a menstruáció alatt.
2013. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
20%
13/13 nekem is 0% lett. Mindenkinek természetes, hogy be egy jó nagy tampon, aztán mehet a hajnalig tartó táncika. El sem tudják képzelni, hogy nem radikális módon, de az orvos tudja programozni a menzeszt, mint ahogy a sportolóknál is teszik. És akkor nem kell állandóan nézegetnie magát, hogy jaj, nem ütött át? Így elcseszni egy esküvőt!És van még erre 3/4 éve, ha már lefoglalta az esküvő napját:) De hát vannak, akiknek micsoda öröm lepontozni a másikat, mert nem azt írta, hogy semmi gond, mindig lesz két barátnő, aki segít kicserélni a tamponod.Vagy a vőlegényed. Hát, nem vagyunk egyformák.
2013. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
11%
14.-s: Nekem nem az átütéssel van a baj, hanem hogy első napokban halottsápadt vagyok, állandó hányingerem van, és fetrengek a görcsöktől, bármilyen erős görcsöldó mellett. Szép lennék így az esküvői képeken :D Én bizony fel fogok íratni Norcolutot.
2013. okt. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
20%
Én is ezt mondom:) Csak én nem vagyok perfekt a gyógyszer nevekben, de egy nődoki tudja a módját.És pláne, ha hónapok állnak rendelkezésre a dolgok megoldására.
2013. okt. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
74%

Azt te tudod, mennyire szoktál görcsölni, van akinél nagyon rossz, van aki meg se érzi. Ha a második csoportba tartozol, akkor szerencséd van.

Hormontablettával próbálkozhatsz, bár nekem adtak nemrég más okból, és a mellékhatásai rosszabbak voltak bármilyen menstruációnál. Szédültem, hánytam tőle, nem esküdnék ilyen állapotban, akkor már inkább menstruáljak.

Viszont az meg a nászéjszakán para, kivéve persze ha pont ez a fétisetek :D

2013. okt. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 A kérdező kommentje:

Hu..értem.Akkor konzultálok,majd az orvosommal,hogy ő mit tudna javasolni erre az esetre.De tényleg fogalmam sincs mikor fog megjönni,és hogy akkor szabályos ciklusaim lesznek e stb...

Sajnos engem eléggé megvisel.Nagyon görcsölni szoktam,hányinger,szédülés.

Na majd kiderül,köszi a válaszokat!

2013. okt. 15. 17:54
 19/40 anonim ***** válasza:
41%

Jééézusom, ez tényleg ekkora probléma? Eddig eszembe sem jutott. Nekem max akkor lenne probléma, ha első napon lenne, és épp nagyon görcsölnék, de harmadik nap már nem is erős a vérzés, és görcsök sincsenek, és nekem van olyan jó barátnőm aki előtt nem lenne ciki, plusz van egy nővérem is, előtte sem lenne ciki...


Az meg, hogy most azt hiszem, augusztusban 12-én fog megjönni, nem szent írás, mert a nők 90%-ának nem annyira rendszeres, hogy meg lehessen becsülni, nekem sem! Eleve van mikor 3, van mikor 5 napig vérzek, és azt is csak kb. tudom megmondani, hogy mikor fog megjönni. Pl. ebben a hónapban azt tudtam, hogy valamikor 1-6-a között kell megjönnie. Na erre tervezhetsz aztán hosszú távon. Fogamzásgátlót pedig nem szedek.


Most komolyan... úszóversenyen is voltam már úgy, hogy megvolt...

2013. okt. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
66%
Mondjuk kerdes, hogy megéri e egy hormonloket a lehetséges mellékhatásokkal es esetleges kellemetlensegekkel-ha egyebkent nem használ valaki fogamzasgatlot- azt a par perc kellemetlenséget, amig egyebkent tampont cserélne....
2013. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!