Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint vagy ő vagy a...

Párom szerint vagy ő vagy a kutyám?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk házasok a feleségemmel. Az előző 3 évben is együtt éltünk, de akkor még semmi baja nem volt az kutyussal, aki már 8 éve hűséges társam. Nem rég kezdett el a nejem olyanokat mondani, hogy: tiszta szőr a szőnyeg, a kutya akadályozz mindenben,a kutya a lakásba végezte el a dolgát, meg akart harapni, szét akarta szedni a fotelt stb stb. Az a baj,hogy az első közül a többi mind hazugság. Leültem vele és megkérdeztem,hogy mi a baja igazából a kutyával. Szerinte túl sok időt töltök azzal " a büdös korccsal". Ezután kijelentette,hogy vagy ő vagy a "büdös dög". Szeretem a feleségem, de a kutyámról se mondanék le. Voltatok hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?

2013. okt. 10. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 61/64 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elköltözött a feleségem! Amikor beszéltem a testvéremmel erről az egészről ő kb íg hallgatott engem: O.O és ajánlotta,hogy azonnal dobjam ki. Fájt a szívem,de összecsomagoltam neki, mert ő nem volt hajlandó, sőt azzal boldogított,hogy miközben pakolásztam ő a a fülembe ordított,hogy ne merészeljem. Ezután a tesóm segítségével "kiraktuk a házból". Èn akkor ott megesküdtem volna,hogy ez a nő nem az a hihetetlenül kedves ésmegértő barátnőm. Folyamatosan üvöltözött még kintről is hogy hívja a rendőrséget stb stb. Ezzel nyílván csak fenyegetni akart mert a ház az enyém. Ugye volt jogom kirakni? Köszönöm a segítséget. Reggel óta nem csöng folyamatosan a telefonom, talán megoldódott az "ügy". Kutyusom már itthon van szerencsére semmi baja, vagyis remélem, nem adott be neki semmit. Köszönöm a válaszokat. Már nem is bánom,hogy kitettem! :-) remélem jobbra fordul a sorom és találok egy állatsuerető barátnőt aki elfelejtetti a múltat.
2013. okt. 12. 10:22
 62/64 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ha az a bejelentett állandó lakcíme, akkor azért nem a legszabályosabban jártál el, mert előbb kényszer-kijelentést kellett volna kérned az Önkormányzaton, de nem tartom valószínűnek, hogy tényleg rendőrrel menne vissza. Ha meg mégis, akkor "ideiglenes megelőző távoltartást" kell kérni bűnmegelőzési célból, arra hivatkozva, hogy a kutya bántalmazásával fenyegetőzött (ami ugye szabadságvesztéssel is büntethető bűncselekmény, tehát jogilag megalapozott) oszt jónapot... ami azért is jó, mert ezek után biztosan nem meri majd a kutyát egy ujjal se bántani, ha mégse rendelnék el, akkor se. Ha mégse rendelnék el, akkor kénytelen vagy elviselni még pár napot, amíg beadod a válópert, és erre hivatkozva a kényszer-kijelentést.

Ha meg nincs bejelentve, akkor röhögd ki bátran.

2013. okt. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/64 anonim ***** válasza:
100%
Pacsi, jol tetted!
2013. okt. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/64 Kliszta válasza:
100%
Remelem azota boldogan elsz egy allatbarat csajjal, es csak remalmaidban jon elo ez a harpia :D (37/N, halaegnek egy hasonloan allatbolond pasival)
2014. szept. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!