Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint vagy ő vagy a...

Párom szerint vagy ő vagy a kutyám?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk házasok a feleségemmel. Az előző 3 évben is együtt éltünk, de akkor még semmi baja nem volt az kutyussal, aki már 8 éve hűséges társam. Nem rég kezdett el a nejem olyanokat mondani, hogy: tiszta szőr a szőnyeg, a kutya akadályozz mindenben,a kutya a lakásba végezte el a dolgát, meg akart harapni, szét akarta szedni a fotelt stb stb. Az a baj,hogy az első közül a többi mind hazugság. Leültem vele és megkérdeztem,hogy mi a baja igazából a kutyával. Szerinte túl sok időt töltök azzal " a büdös korccsal". Ezután kijelentette,hogy vagy ő vagy a "büdös dög". Szeretem a feleségem, de a kutyámról se mondanék le. Voltatok hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?

2013. okt. 10. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
100%
Én a kutyát ezek után egy másodpercre sem merném a nővel egyedül hagyni.
2013. okt. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
90%
Ez nagyon szomorú! Komolyan létezik ilyen? Ekkora sárkány lesz valaki 2 hónappal az esküvő után? Menekülj, amíg tudsz! Te nem ezt a nőt szereted, nem őt akartad elvenni. Akit te szeretsz, az nem viselkedne így, ugye? Komolyan, fel se tudom fogni. Mondd meg neki, hogy költözzön csak anyuékhoz, attól, hogy gyűrű van az ujján, még nem ő dirigál.
2013. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
93%

"egy kedves vidám csajt ismertem meg és egy szörnyeteggel élek igazából? "


Én segítenék neki összepakolni!!

Aztán tűnés egy életre!

2013. okt. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
91%
Hajitanàm ki. Segithetsz neki pakolni, csak arra figyelj hogy a kutyànak ne adhasson semmit! Tudod, ezt nevezik mézes madzagnak. Beetetett, elvetted, és indul a bakterhàz...ez idövel el fog fajulni ha hagyod.
2013. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 lizzi77 ***** válasza:
94%
Ja, még valami: ez tipikusan az a példa, amikor a csaj megfog magának egy már gyerekkel rendelkező hapsit.Amíg a beetetés megy, addig ő az édes mostoha, amikor már megvolt a lagzi, akkor érdekes módon egyre több hibát fedez fel a gyerekben.Ezt eljátszották már a mi családunkban is, csak az illető volt olyan birka, hogy hagyta kisemmizni a saját gyerekeit a "kakukk" gyerekért...aztán a legegyszerűbb megoldást választotta: agyérgörcs, és 56 évesen el is ment.
2013. okt. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
42%

Na, elő a piros kezekkel, Hölgyeim és Uraim, mert nem fog tetszeni amit írok!


Én imádom a kutyámat, de eleve össze nem költöznék olyan emberrel, aki helyett a kutyámat választanám, tehát aki nekem nem fontosabb mindennél és mindenkinél.

Másrészt ugyanezt várom el a másiktól, hogy én legyek a legfontosabb neki, elfogadjon, vállaljon, ha kutyám van, akkor kutyástól.

Ha ez a kettő megvalósul, nem is lehet probléma.


De ha mégis valami történne, mondjuk a kutya tényleg olyan vad lenne, hogy megharapná a páromat, akkor nem kérdés, hogy a páromat választanám.

Viszont azt hiszem, itt nem ez a probléma. Ez a hölgy féltékeny a kutyára. Ami így elsőre totál hülyén hangzik, de nem tudom, mi lehet a háttérben. Valószínűleg érzi, hogy a kutyát jobban szereted, mint őt. Ami igaz is, úgy tűnik. Semmi baj nincs ezzel, ha hozzád hasonló kutyaimádó partnered van, de a mostani párod úgy tűnik nem ilyen.

Ha már túl vagytok minden megbeszélésen és nem tudtatok közös nevezőre jutni, lehet, tényleg nem vagytok egymáshoz valók.

Neked inkább egy hozzád hasonló, nagyon kutyaszerető hölgy kellene párnak, akinek szintén fontosabb az állata, mint a párkapcsolata. Egyébként sok ilyen van, csak sajnos te pont nem ilyet fogtál ki. A mostani pároddal nagyon más az értékrendetek.

2013. okt. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
100%

*Félek,hogy megmérgezi a kutyám


esélyes

2013. okt. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! További fejlemények: egész este rosszul aludtam ezért korán reggel átvittem a testvéremhez a kutyát,hogy vigyázzon rá. Ő úgyis imádja a kutyákat, egyfajta kutyabolond :-) ez családi vonás lehet. Amikor hazaértem, nejem tök kedvesen fogadt. Azt hittem,hogy a tegnap az csak valami hangulatingadozás volt nála. De sajnos csalódtam ismét. Amikor átölelt a fülembe sugta, hogy "tudtam" ekkor egy kicsit ellöktem magamtól és felvilágosítottam,hogy a véleményem nem változott miszerint a kutyám fontosabb. Ekkor elkezdettüvölteni,rombolni,káromkodni,ajtót csapkodni,aztán odajött hozzám, és elkezdett sírni,hogy miért teszem ezt vele? Hirtelen csak annyit tudtam mondani,hogy ezt te teszed. Most egy szobában sír,nem tudok bemenni mert bezárta. Egy rémálom lett az életem!!!!! Az apja már megfenyegetett telefonon is!! Na most mit tennétek a helyemben? Azt se tudom,hogy hol vagyok ki vagyok. Az a nő aki a szobàmban ül, nem is a feleségem,hanem egy hárpia!!!! Azt hiszem most átmegyyek a testvéremhez meglátogatni Buksit és beszélgetek a tesómmal egy kicsit, hátha tud mondani valamit, mert nekei is volt már egy fura felesége.
2013. okt. 11. 07:15
 39/64 anonim ***** válasza:
100%

38 A csajnak ez a valós mi voltja am it mostanság tapasztalsz.

Auz apuka fenyegetéseit le lehet zavarni pillanatok alatt. A kutyád megmenekült, mert ezek után még esélyesebb lett volna, egy elintézésre.

Te pedig tedd ki, és szépen búcsúzz el ettől a "melegszívű" egyedtől.


És emlékezz a "tudtam"-os jelenetre.

2013. okt. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el összepakolni a holmiját, hogy minél előbb megszabadulj tőle. Ez csak rosszabb lesz. Ma a kutya szúrja a szemét, holnap mást fog kitalálni ha engedsz a zsarolásnak.
2013. okt. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!