Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint vagy ő vagy a...

Párom szerint vagy ő vagy a kutyám?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk házasok a feleségemmel. Az előző 3 évben is együtt éltünk, de akkor még semmi baja nem volt az kutyussal, aki már 8 éve hűséges társam. Nem rég kezdett el a nejem olyanokat mondani, hogy: tiszta szőr a szőnyeg, a kutya akadályozz mindenben,a kutya a lakásba végezte el a dolgát, meg akart harapni, szét akarta szedni a fotelt stb stb. Az a baj,hogy az első közül a többi mind hazugság. Leültem vele és megkérdeztem,hogy mi a baja igazából a kutyával. Szerinte túl sok időt töltök azzal " a büdös korccsal". Ezután kijelentette,hogy vagy ő vagy a "büdös dög". Szeretem a feleségem, de a kutyámról se mondanék le. Voltatok hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?

2013. okt. 10. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 41/64 anonim ***** válasza:
40-nél a pont.
2013. okt. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/64 anonim ***** válasza:
76%
Ez elég ijesztő! Ha születik gyereketek, és sok időt töltesz majd vele, attól is kikészül? Valami nincs rendben nála fejben, az tuti.
2013. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/64 anonim ***** válasza:
7%
Kérdező, ti megérdemlitek egymást a feleségeddel. Ha neked a kutyád fontosabb, mint az asszony, akit társadnak választottál egész életedre, akkor légy boldog a kutyával. Ha a férjem ilyet mondott volna, akkor nem vártam volna meg a reggelt a költözéssel, viszont mivel szeretem őt, azért nem is állítanám ilyen választás elé. Ha igazán szeretnétek egymást, akkor keresnétek a közös megoldást, de nagyon úgy tűnik, hogy a házasságotok egy erősen elkapkodott döntés volt...
2013. okt. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/64 anonim ***** válasza:
75%
Én mindenképp az állatkámat választanám, akármennyire is szeretem a másikat. De kezdjük onnan, hogy eleve nem szimpatikus egy olyan ember, aki nem szereti az állatokat, és nem fogadja el, hogy én imádom őket. Most is olyan emberrel vagyok együtt, aki ugyanúgy imádja őket, mint én. Azért én a helyedben elgondolkoznék, hogy kit vettem el... érdekes, 3 évig nem volt gondja vele, akkor most miért? Meg eleve, hogy lehet egy állatról így beszélni? o.O Meg is csapnám (átvitt értelemben) azt, aki így ócsárolná azt a szegény kutyát, mit tehet ő bármiről is? Ő csak egy kutya.
2013. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/64 anonim ***** válasza:
87%

43as!


Tök evidens, hogy nem raknám én se ki a kutyámat, aki már x éve velem van, míg a feleségem/férjem kevesebb ideje. Persze, ez nem az időtől függ... De eleve nem is tudnék olyannal együtt lenni, aki nem fogadja el a kutyámat.


A kérdező pedig azért van nehéz helyzetben, mert x ideig, amíg el nem vette feleségül azt a hárpiát, semmi baja nem volt a kutyával, majd az esküvő után hirtelen elkezdte gyűlölni. Szerinted ez normális dolog? Hogy az, aki szeret (elvileg), választás elé kényszerít? Már eleve ezért is elzavarnám a francba... És itt egyáltalán nem arról van szó, hogy ki a fontosabb. Nem lehet összehasonlítani egy kutyát egy emberrel. Máshogy szeret az ember egy kutyát, mint egy embert. Egyértelmű, hogy ha valaki nem tud elfogadni engem a "járulékaimmal" együtt, az mehet ahova akar.

2013. okt. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/64 anonim ***** válasza:
90%
Ma 10:13-as. Mi volt elkapkodott döntés? 3 évig együtt éltek hármasban ugyanabben a házban, csak két hónapja kapott az asszonyka gyűrűt. A kutyus 8 éves, tehát a kutyával együtt ismerte meg, és eddig a 3 év alatt nem volt gondja a kutyával, csak mióta házasok. Szerinted ez most itt miért a kérdező hibája?
2013. okt. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/64 anonim ***** válasza:
22%
Szerintetek nem volt elkapkodott döntés, ha két hónap után zátonyra fut egy házasság? Akármennyit élhettek előtte együtt, nem ismerték meg egymást rendesen! Ha így lett volna nem állt volna elő ilyen helyzet! A házasság nem egy játék, hanem alapesetben egy komoly felelősségteljes döntés, aki két hónap után szinte válni akar, az nem jól hozta meg ezt a döntést. Nem azt mondtam, hogy a férfi dobja ki a kutyát, de ezért kerek perec kijelenteni, hogy a kutya fontosabb, mint a felesége, akkor is durva dolog. Esetleg normálisan beszélgetni kellett volna, és olyan megoldást keresni, ami mindenkinek jó. Megkérdezte egyáltalán a férfi, hogy miért lett a nő ilyen ellenséges a kutyával? Nem hiszem el, hogy három évig a nő simizte, etette, és teljesen normálisan viszonyult a kutyához és most homlok egyenest mást csinál. Érdekes lenne az eset alapján simán lehárpiázott nőt is megkérdezni. Nem minden egyszerűen fekete vagy fehér.
2013. okt. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/64 anonim ***** válasza:
44%

Micsoda kérdés! Természetesen a kutyát válaszd! Ha később lesz egy gyereked és ő sem jön ki a kutyáddal, akkor mindenképp a gyereket add örökbe!

Egyébként ez szerintem már az elejétől fogva egy elcseszett kapcsolat, ne kínozzátok tovább egymást!

2013. okt. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/64 anonim ***** válasza:
80%

Egyertelmu a kutya.

Orulok, h szegenyt biztonsagba tudtad helyezni amig elul a vihar.

Takarodjon az ilyen alnok kigyo. 3 evig megjatsza magat csak h elvedd. fujj. az apja meg...pffff, fenyegessen, ezentul vedd fel a telefonbeszelgetest ha hiv, es kozold vele h meg egy ilyen fenyegetes es feljelented.


Elhiszem h nagy csalodas ert 3 ev utan, de ahogy irtak, elottem, ez a mostani az igazi arca, es te nem ebbe az asszonyba szerettel bele, hanem abba akinek kiadta magat.

2013. okt. 11. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/64 anonim ***** válasza:
89%
Úgy látszik asszonyka most mutatja ki a foga fehérjét. Ha így ismert meg, hogy a kutya már melletted volt, ahogy írod, 3 évig nem volt problémája vele, akkor nem állíthat ilyen választás elé. És mit akar a kutyával amúgy? Menhelyre adni vagy rosszabb? Én a helyedben semmi szín alatt nem engednék semmit a kutyával kapcsolatban!
2013. okt. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!