Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint vagy ő vagy a...

Párom szerint vagy ő vagy a kutyám?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk házasok a feleségemmel. Az előző 3 évben is együtt éltünk, de akkor még semmi baja nem volt az kutyussal, aki már 8 éve hűséges társam. Nem rég kezdett el a nejem olyanokat mondani, hogy: tiszta szőr a szőnyeg, a kutya akadályozz mindenben,a kutya a lakásba végezte el a dolgát, meg akart harapni, szét akarta szedni a fotelt stb stb. Az a baj,hogy az első közül a többi mind hazugság. Leültem vele és megkérdeztem,hogy mi a baja igazából a kutyával. Szerinte túl sok időt töltök azzal " a büdös korccsal". Ezután kijelentette,hogy vagy ő vagy a "büdös dög". Szeretem a feleségem, de a kutyámról se mondanék le. Voltatok hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?

2013. okt. 10. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
89%

Tényleg elég nehéz lehet lakásban olyannak kutyával/macskával együtt élni, aki kényes a tisztaságra, mert a szőr miatt sosincs igazán tisztaság. De nem értem, hogy ha az előző 3 évben ez nem zavarta, akkor most mi történt?

Nem akart eddig szólni, mert félt, hogy akkor nem veszed el feleségül? :)

2013. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
31%

Mondjuk gondold át, hogy mennyi figyelmet fordítasz a feleségedre, meg mennyit a kutyára. A párom dettó ugyanez, csak nálunk én vagyok régebben, nem a kutya. Mégis több kedves szava van néha a kutyához, mint hozzám... Nem lenne bajom vele, de már most elérte ezzel, hogy gyűlölöm a kutyát. Nem bántanám soha, de egyszerűen utálom.

Gondold át, hogy mit tettél meg a feleségednek régen, amit már nem. Pl jóéjtpuszik, összebújások, simogatások, stb. Csak ilyen kis dolgok, de rengeteget tud számítani, ha mondjuk neki egy gyors puszival odaszólsz reggel, hogy szia, a kutyádat meg "körbenyalod"...

2013. okt. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
81%

:(

Nagyon elgondolkoznék kit vettem el (illetve kihez mentem hozzá).

Most ez milyen dolog?? Addig nem zavarta, amíg megfogott Téged, most meg ujján a gyűrű, és ezzel jön?

Nekem cicám van, de egymillió %, hogy őt választanám. 11 éves macsek, és ha valaki csak addig tűri el, és addig szereti az állatokat, míg nyeregben nem érzi magát nálam, akkor mihelyt kimutatta a foga fehérjét, olyan gyorsan kezdene elmúlni a szerelmem is iránta.

Több okból is. Egy részt alapból olyanok társaságát keresem,akik hozzám hasonlóan szeretik az állatokat.

Más részt elgondolkoznék, hogy csak addig mutatta magát másmilyenek, amíg nem lett belőle házasság?

PErsze ez így baromi nehéz, ha friss házasok vagytok, de komolyan ilyen nő/férfi mellett én még attól is félnék, hogy kárt tesz az állatomban, ha nem vagyok otthon.

Harmadrészt meg nem bírom, ha választás elé állítanak.

Valószínű megdöbbenne a válaszomon, de nem a házastársam választanám...

2013. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
93%

Az én elméletem az, hogyha választás elé állít és képes lenne ezért elhagyni, akkor más dolgokban sem túl toleráns.

Tehát ha ezért elhagy akkor lehet hogy jobb is.

Miért pont most jutott ez eszébe?

Kákán is csomót keres.

2013. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 A kérdező kommentje:
Szeretem a feleségemet, tehát ez azt jelenti, hogy élég gyakran főzök romantikus vacsorákat,utazunk el valahová stb stb stb talán az zavarja,hogy délután a kutyussal leszoktam menni egy nagy sétára az erdőbe?
2013. okt. 10. 19:40
 6/64 anonim ***** válasza:
88%

A feleséged eddig elviselte a kutyát.

Most, hogy célba ért, vagyis összeházasodtatok, elkezdi kinyílni a szeme, hogy csúnyán fogalmazzak.


Nagyon elítélendő dolog, hogy eddig nem zavarta, most meg hirtelen igen, és ki akarja paterolni a kutyát.


Én semmiképpen nem mondanék le kutyámról egy olyan pasi miatt, aki így viselkedik. (Én nő vagyok).

2013. okt. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
18%
aa-- az igazi baja nem a kutya.Nincs elhanyagolva?? nem szeretne gyereket??
2013. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
39%
Tölts több időt a feleségeddel, meg vidd el a nagy sétákra őt is pl.
2013. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van benti kutyusom, akivel 4 éve együtt élünk de ha ilyenre kényszerítene a párom, hogy váljak meg a kutyustól- szerintem egy életre nem bocsájtanám meg magamnak hogy megtettem miatta és cserben hagyom ezzel a hűséges társam, aki ugye feltétel nélkül szeret és bízik a gazdájába. Valamit kitalálnék de nem válnék meg a kutyától.Próbáld meg vele megszerettetni. Pl vigyétek el együtt sétálni, a szőnyeget meg takarítsd le olykor helyette....
2013. okt. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 A kérdező kommentje:
Ò nem egy szer hívtam,hogy jöjjön ő is de nem akart. Azt mondta gyerek ráér 1 év múlva. De nem tudom.. lehet , hogy a kapcsolatunk valószüleg nem lesz hosszú életű. Valószínüleg eddig megtürte, még ugy tetette mintha szeretné :(
2013. okt. 10. 19:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!