Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint vagy ő vagy a...

Párom szerint vagy ő vagy a kutyám?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk házasok a feleségemmel. Az előző 3 évben is együtt éltünk, de akkor még semmi baja nem volt az kutyussal, aki már 8 éve hűséges társam. Nem rég kezdett el a nejem olyanokat mondani, hogy: tiszta szőr a szőnyeg, a kutya akadályozz mindenben,a kutya a lakásba végezte el a dolgát, meg akart harapni, szét akarta szedni a fotelt stb stb. Az a baj,hogy az első közül a többi mind hazugság. Leültem vele és megkérdeztem,hogy mi a baja igazából a kutyával. Szerinte túl sok időt töltök azzal " a büdös korccsal". Ezután kijelentette,hogy vagy ő vagy a "büdös dög". Szeretem a feleségem, de a kutyámról se mondanék le. Voltatok hasonló helyzetben? Ti mit tennétek?

2013. okt. 10. 19:30
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
91%
Én el sem gondolkodnék a dolgon: egyértelmű, hogy a kutyát választanám! Ne haragudj, de ha nekem a párom azt mondaná a kutyámra, hogy 'büdös korcs', abban a pillanatban kitenném a lakásból, vagy fognám a kutyát és elmennék.
2013. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
92%
Az csak egy dolog, hogy természetesen a kutyáimat választanám, ha ilyet kérne a párom, de mellesleg igen komolyan elgondolkodnék, hogy milyen emberrel is élek együtt. Én olyan társat képzelek magam mellé, akinek hasonló az értékrendje, mint nekem, és amellett, hogy szeret, elfogad a 'járulékaimmal' együtt, és soha nem kötelezne olyasmira, amivel fájdalmat okoz nekem.
2013. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 lizzi77 ***** válasza:
94%

Van egy-két rossz hírem neked, az asszonkád:

-irigy( a szeretetedre)

-féltékeny (dettó)

-önző (eszébe sem jut, hogy te mit érzel)

-nem elég felnőtt hozzád érzelmileg (mert gyakorlatilag zsarol ugye)

plusz már most irányítani akar...

ne haragudj már, ha megkérdem, mert te jó fejnek tűnsz: mi a bánatot eszel a csajon????

2013. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
91%
Nekem nem okoz gondot takaritani pàrom cicàja utàn, ez normàlis. Az én pàrom is sokat foglalkozik a macsekkal, de nem derogàl nekem, tudom hogy nagyon szereti, az pedig eszembe se jutna, hogy vàlasztàs elé àllitsam, plàne nem ilyen megalàzo hangnemben....
2013. okt. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
93%
A nejed egy álnok kigyó. Én kireptetném.
2013. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim válasza:
91%

Én elbeszélgetnék a feleségemmel, mert lehet hogy a véleménye a kutyáról valami mostanában történt dolog hatására változott meg, nem feltétlenül azért mert összeházasodtatok. Lehet, hogy valaki volt nálatok látogatóban, és megszólta, hogy kutyaszőrős a szőnyeg, és ő elszégyellte ezért magát.

Vagy már komolyan gondolkozik a gyermekáldáson (az az "egy év múlva" dolog, azért nincs olyan messze), és valaki rokon vagy barátnő belemagyarázta, hogy nem maradhat a kutya a gyerek mellett (pedig amúgy ez nem lenne gond).

Ha kiderülne, hogy mi a tényleges problémája a kutyával, akkor meg lehetne győzni róla, hogy van rá megoldás.


Én egyébként nem szeretem a kutyákat, se a macskákat, még az udvaron se viselném el, de én ezt tudom magamról, és nem élnék együtt olyannal, akinek más a véleménye. A haszonállatokkal semmi bajom (baromfi, nyúl, disznó). De megértem azokat, akik nagyon tudnak ragaszkodni egy házi kedvenchez. Semmi esetre sem próbálnék elszakítani egy kedvenc állatot, attól, akit szeretek, nagyobb a valószínűsége, hogy sose kötném össze az életemet egy ilyen beállítottságú emberrel. Szóval ezt alaposan át kellene beszélnetek.

2013. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 A kérdező kommentje:
Megmondtam neki,hogy ha közte és a kutyám között kell választanom, akkor költözzön,mert nem hiszem ,hogy ráesik a választásom. Ezt kikérte magának és ,hogy gondoljam át, mert ha nem változtatom meg a véleményem,akkor vasárnap költözik vissza a szüleihez. Most nagyon mérges ti kiraknátok most? Félek,hogy megmérgezi a kutyám és emellett csalodtam is benne, mert én egyáltalán nem így ismertem őt. :( egy kedves vidám csajt ismertem meg és egy szörnyeteggel élek igazából? A szerelem tényleg vakít?
2013. okt. 10. 21:23
 28/64 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy bosszúból bántja a kutyát, én megkérnék egy ismerőst, hogy addig vigyázzon a kutyára, vagy mondd meg neki, hogy nem fog a véleményed változni, úgyhogy ha ez a feltétele, már most is mehet.
2013. okt. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
89%
Sajnalom,de ne engedj,allj a sarkadra.Ha ennyit ert a szeretete,es emiatt elmulik nala,hat menjen.De nem fog,nem azert valasztott teged.Gyerekes dolog ilyen kis hulyesegen osszekapni,oruljetek egymasnak,az elet rovid,a kutyae meg rovidebb.simogassa meg a kutyatokat,nezzen bele azokba a szomoru szemeibe,elvegre az o kutyaja is,es fogadjon el teged igy,ahogy vagy,kutyaval.Sajnalom,hogy a nejed nem lat a dolgok moge,valtoztassatok meg.ha elmegy,menjen,ha ennyi a szeretete irantad,ne is bankodj utana.36/N
2013. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
93%

Ááááá!!! még ő mérges??

Az biztos, hogy ezek után segítenék is neki összepakolni, hogy mehessen anyukájához. Minek vasárnapig várni??

Na hagyd magad zsarolni, és ne hagyd kettesben a kutyussal.

Eredetileg hármas válaszoló voltam, már akkor is írtam, hogy simán félnék attól, hogy bosszúból a kutyust fogja bántani.

Fordítva ez sosem fordulna elő. Egy kutya sosem bántaná bosszúból ezt a nőt :S Mennyivel értékesebb tulajdonságai vannak tényleg egy állatnak, mint sok embernek :(

2013. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!