Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálom ennyire a gyereke...

Miért utálom ennyire a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen idegesítenek. Ha meglátok egyet, legszívesebben ráordítanék. Idegesít, ha látom, hogy az anyjuk milyen kedves, megértő velük és főleg az, ha látom, hogy szép, kiegyensúlyozott életük van. Ennyire irigy lennék? Nekem nem volt pokol az életem, nem vertek minden nap korbáccsal, amikor kicsi voltam, de azért túl sok jó emlékem sincs, mert sok volt a szigor és a feszült pillanat, ráadásul sokszor magányos voltam, mert nem volt testvérem. Lehetséges, hogy ezért utálom a gyerekeket? Mert irigy vagyok?

2013. okt. 8. 21:11
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
rendben de ha kevesebb lenne benned az utálat mások iránt,akkor önmagad is tudnád szeretni.....a saját boldogtalanságod magadban keresd,ne másokat okolj....
2013. okt. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Fordítva van, de lényegében igaz. Csak ez nem olyan egyszerű.
2013. okt. 11. 15:30
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!