Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utálom ennyire a gyereke...

Miért utálom ennyire a gyerekeket?

Figyelt kérdés
Egyszerűen idegesítenek. Ha meglátok egyet, legszívesebben ráordítanék. Idegesít, ha látom, hogy az anyjuk milyen kedves, megértő velük és főleg az, ha látom, hogy szép, kiegyensúlyozott életük van. Ennyire irigy lennék? Nekem nem volt pokol az életem, nem vertek minden nap korbáccsal, amikor kicsi voltam, de azért túl sok jó emlékem sincs, mert sok volt a szigor és a feszült pillanat, ráadásul sokszor magányos voltam, mert nem volt testvérem. Lehetséges, hogy ezért utálom a gyerekeket? Mert irigy vagyok?

2013. okt. 8. 21:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
76%

Sztem a 10-es önmagát minősítette. Ezek után ki is a rohadt dög?


De nem kell meglepődni, csak a szokásos Gyakori-szint.. Le is lépek innét végleg. :D

2013. okt. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
8%
[11-es miért nem a kérdésre felelsz? Nem az volt a kérdés, mit vizionálsz.]
2013. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%

Én nem utálom őket, de nem is vagyok oda értük. Pontosabban: amikor aranyosak, kedvesek, akkor szeretem őket - mint, ahogy minden más embert is, mikor ilyenek. :)

De, ha nyafognak, ordítanak, hisztiznek... azt rühellem!

Ma reggel a buszon hajnali negyed hattól kezdve egész hatig hallgattuk, ahogy ordított, és káromkodva szidta az anyját egy kb. 8-9 éves kislány. (Nem is olyan kicsi már...) Valami autista lehetett szegény, vagy nem tudom, de roppantmód idegesített mindenkit. Főleg reggel, mikor még fáradtan kóvályog mindenki, max. zenét hallgatna, de így azt sem lehet...

Nem tehetek róla, nő létemre én erre nem tudom azt mondani, hogy jajj, de édes...

2013. okt. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
72%

10-eske, tőled se kérte senki, hogy ócsárolj és minősíts valakit pusztán azért, mert veled ellentétben nem folyik le a székről egy gyerektől. Nem azt mondta, hogy óvodában lövöldözik gázpisztollyal, hanem kíváncsi az érzései okára. Ennyi. Rettentő szűk látókörűnek és rosszindulatúnak kell lenni ahhoz, hogy egy ilyen választ kiböfögj a nagyvilágba, mikor nyilvánvaló, hogy voltak előzményei annak, hogy ellenérzései támadtak a gyerekekkel kapcsolatban.


U.i.: megnyugodhatsz, válaszoltam a kérdésre is. Méghozzá Érdemben. (Úgy, ahogy neked nem sikerült)

2013. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
89%
Én se szeretem őket és tök mindegy hogy jól vagy rosszul viselkedik. Te lehet, hogy azért nem szereted őket, mert neked nem volt igazán jó gyerekkorod.
2013. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim válasza:
85%

Figyelj, én is rühellem a kisgyerekeket. De nem mintha bajom lenne velük, egészen egyszerűen csak azért , mert irigy vagyok rájuk. Pl. amikor az 1 éves gyerek a négygombócos fagyit visszaköpi, az apám pedig két gombócosat is alig tud (v)enni.

Ja, és igen, ahogy olvasgattam a neten, szociopata vagyok.

2013. okt. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
96%
Sokáig nem csipáztam a gyerekeket, bár utálni nem utáltam, de nem tudtam velük mit kezdeni. Nem tudtam kedves lenni, játszani velük, hidegen hagytak. Féltem, hogy nem leszek jó anya, de szerencsére nem így lett. Imádom a gyerekeimet, sokat játszunk, nevetünk, bohóckodunk, jó a kapcsolatunk, viszont idegen csemeték ma is hidegen hagynak. Ilyen vagyok, már beletörődtem.
2013. okt. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:

Esti mamamacik (8,10): Nektek is jó éjszakát. Ti meg ne menjetek felnőttek közé.:D


Lehet benne valami,hogy egyke vagyok és talán ez is közre játszhat. Bár ismerek olyan egykéket, akik odavannak értük, úgyhogy nem biztos, hogy ezért. Kiskoromban bármit megtettem volna azért, hogy legyen egy testvérem.


Utolsó: Na, ez az anyaság nálam is jó kérdés.

2013. okt. 8. 23:18
 19/42 fahej válasza:
Nem is kell a más gyerekét szeretni, elég, ha a sajátodat fogod.
2013. okt. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
21%

Hát most mit mondjak?Most előadhatnám a monológot a gyerekek szépségeiről, aranyosságáról mivel 2 gyermekes anyuka vagyok.DE!!Tudod mi van??Sajnos az összes gyereket utálom amelyik nem az enyém!!!Ez szülésem előtt is így volt..de én nem aggódtam, tudtam hogy a sajátom az a sajátom, és imádni fogom..így is lett.Játszótéren anyukáknak felveszem az álmosolyt.Nem igazán beszélgetek.Ez van..De még mindig idegesít más gyerekének a sírása..az ha látok egy elkényeztetett kis kölyköt..

Magyarul, azért mert másét nem szereted, attól még a magadét szeretheted!!Itt vagyok én az élő példa.

2013. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!