Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugy érzem, hogy elakarjak...

Ugy érzem, hogy elakarjak venni tőlem az életem. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Igyekszem mindent leirni,hogy meg értsetek.

Amikor 4éves voltam,a szuleim elaltak,igy anyuval 2en elunk azota is egy hazban ,ami a nevemen van.Anyuval hat nem epp a legjobb a kapcsolatom,mert amikor itthon van,akkor folyton piszkal ok nelkul,csunyan beszel velem,stb...Nem részleteznem.3éve anyu talált maganak külföldön egy fickót,akihez hozza ment.3havonta jon haza ,itthon van 2honapot,aztan megy vissza.Amikor ő kint van,akkor en a mamameknal szoktam lenni,akik katasztrofaul bannak velem,mintha rabszolgajuk lennek,nem mehetek sehova,folyton orditanak rám,szidnak,pedig en mindent meg csinalok nekik,egesz nap takaritok ,főzök,de hiaba..

Na a lényeg,hogy meg tudtam,hogy az egesz csaladom,mamamek,nenámék,mennek ki pár honap mulva oda ahol anyum van ,oda mennek élni,vissza sem jönnének,es azt akarjak,hogy en is mennyek ki.Hogy,hagyjak itt mindent ,és mennyek ki egy ismeretlen orszagba,ahol senkit nem ismerek,sőt még a nyelvet sem tudom,meg még mindannyian éljünk egyutt ott egy lakasba.En nem akarok oda menni,en itt akarok maradni,itt az én életem,a barataim,minden ide köt.De ami legföképpen az a legjobb baratnom,akivel 2 napot nem birunk ki egymás nélkül.En nagyon nem tudom elkepzelni az eletet ott.Eszem ágában sincs oda ki menni,meg akkor sem,ha ott jobbak a meg élhetősegi lehetosegek.A csaladom nem ert meg,és nem engedik,hogy itthon maradjak egyedül a hazban,ami az en nevemen van.Pedig tudom,hogy eltudnam magam tartani,igyekszem talalni munkat magamnak,ami magamra elégm lenne,de amugy is anyu kuldhetne nekem havonta valamennyi penzt,mert igy is kuld a nenameknak is es a mamameknak is minden honapban 700 eurot..De nem,nekik ez nem tetszik.Ők azt mondtak,ha kell ki fognak rangatni,de akkor is kimegyek velük.Arra is gondoltam,h elmek dolgozni,addig ossze sporolok valamennyitt,veszek ki magamnak egy kis albérletet,hogy ott valahogy meg eljek,majd ossze huzom magam.Nem tudom tenyleg ,hogy oldjam meg.En amiota ezt tudom estenkent nem alszom,minden este sirok..Egesz nap ez jar a fejemben,hogy mit talaljak ki,ideges vagyok,nincs jo kedvem.Nem akarok itt hagyni midnent.Légyszi segitsetek valahogy.Lány ,18


2013. okt. 7. 11:10
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
20%

hogy te milyen gyerekes vagy 18 evessen!!

Nyomorogj otthon nehogy kimenj kulfoldre ahol jol lehet keresni es a nyelvet egy ev alatt megtanulni.

2013. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
36%

Elhiszem, hogy nem tudod azt az idegen nyelvet.

Te még magyarul sem tudsz (mennyek, stb..)


Az is érdekes, hogy hol használsz ékezeteket, hol nem. Gondolom, az ékezet nélküli írásnál nem kell azon agyalnod, hogy mikor hosszú, mikor rövid.

2013. okt. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
52%
Szia . Rosszul látod a dolgokat ,nem az életed akarják elvenni ,hanem egy mérföldekkel jobb életet akarnak biztosítani neked ! Gondold át ... tudod hányan lennének a helyedben ? Egy ilyen lehetőségnek örülni kell (: !!! A barátnőddel onnan is tudod tartani a kapcsolatot ... a skype .. aztán hol ő menne ,hol te jönnél hozzá ... Gondolkozz felnőtt fejjel ... innen menni kell lásd be ,akinek lehetősége van megy is .A férjem is külföldön van ,én is megyek utána a lányunkkal .. Ez már egy élhetetlen ország sajnos . Azt meg ,hogy itt maradsz egyedül ,verd ki a fejedből ,én anyud helyében sosem egyeznék ebbe bele .egyszer majd hálás leszel neki ,hogy kiragadott innen ;-) !
2013. okt. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem bánnak veled jól a rokonaid, semmikepp ne menj velük!

Biztos azt akarjak , hogy add el a házad, hogy kaparinthassák meg a pénzed , es aztan utcára kerülnél!

Bizz a megerzeseidben es ne menj veluk!

Ha anyukad olyan szerelmes most ,az most az uj ferfiert barmire kepes, lehet a házad árából akar új életet kezdeni es a ferfinek bepótolgatni.

Okos lány vagy, ne hagyd, hogy vizre vigyenek.

Es akik valaszolgatnak neked hanyaveti valaszokat, ne vedd öket komolyan, tinik!

2013. okt. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
82%

Miért mennél albérletbe, ha van lakásod? Ha az túl nagy, próbáld eladni, és kisebbet venni, amit fenn tudsz tartani munkából. És igen, próbálj elhelyezkedni, dolgozni.

Én nem mennék, nekem úgy tűnik, kéne oda kintre is egy rabszolga nekik.

2013. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%

Nem értelek, ne haragudj.

Saját házad van, 18 éves vagy. Mégis mi a gond?

2013. okt. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

Végig kell gondolnod,hogy valóban el tudod-e tartani magad?

Tudsz-e áldozatot hozni magadért?

Gondolom tanulsz még,azt fel tudod-e adni,vagy érdemes-e?Ha anyagi segítségre nem számíthatsz.


Hiszen ha nagykorú vagy,akkor akaratod ellenére nem vihetnek ki.De ne zárd ki a lehetőségét sem.

Ha kimész is,dönthetsz úgy,hogy vissza jössz.:)

2013. okt. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Az,hogy nem engedik,hogy ott lakjak.Azt mondtak,hogy elveszik tőlem a kulcsokat meg stb...

Nem tudom tényleg:( Azt mondta anyu,hogy a hazban semmi féle kép nem lehetek magam,mert "vinnék oda mindenkit",meg "rumlit" csinálnek.Most sem lehetek ott,inkabb a mamameknal kell lennem,és türni,ahogy bának velem.

2013. okt. 7. 12:02
 9/25 anonim ***** válasza:
53%

Persze, anyukadnak ezek szerint fáj a foga a penzre, házadra. Magyarul: el akarja adni, majd szepen kiforgatna !

Ne hagyd , ne menj veluk es a hazadhoz ragaszkodj, soha többet nem lesz sajat lakasod, ha most nem allsz a sarkadra!

Kell a kannak a penz

2013. okt. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%

Muszaj felhivj egy ügyvedet es kerj tanacsot! Ha a tied a haz nem adhatjak el a beleegyezesed nelkul, vegyel fel kapcsolatot ugyveddel, ugy tudom van ingyenes online meg mindenfele tanacsadas!

Kitartás!

2013. okt. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!