Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a párom...

Mit csináljak, ha a párom folyton azt mondja magára, hogy kövér?

Figyelt kérdés
Pedig tényleg nem az, és ezt hiába mondom, vagy éreztetem vele. Én vagyok a lány...
2013. okt. 1. 01:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
35%
Küldd le edzőterembe.
2013. okt. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
hogy érezteted vele,hogy nem kövér?
2013. okt. 1. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
84%

Egyszer hagyd rá "igen szivem, tényleg elhagytad magad mostanában"

Soha többet nem fogja mondogatni.

2013. okt. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Salx Narval ***** válasza:
100%
Mond meg neki, semmi akadálya annak, hogy sportoljon valamit ha nem elégedett a kinézetével. Szerintem csak arra kíváncsi, hogy te milyennek látod, ezért mondogatja.:D
2013. okt. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
Hisztis majom, akinek tetszik, h körbeudvalod. Kokolyan. Nem fogja abbahagyni. Mond neki h ha nem fejezi be kirúgod. Akkor majd abbahagyja.
2013. okt. 1. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Mert azt sugalmazza a média is, hogy aki nem csont és bőr, az már kövér. Divat alultápláltnak lenni.

Küld el edzőterembe, mond, hogy nem kövér, de férfiasabb lenne kockahassal, meg kicsit kigyúrva.

Legalább levezeti a feszültségét.

Nyugodtan mondhatod, Te az ilyen mackós pasikat kedveled,

és pont igy az eseted. :)

2013. okt. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is mindig ezt mondogatta, bár tényleg el volt hízva. Sosem zavart, de egyszer kikényszerítette belőlem, hogy kimondjam, kicsit leadhatna. Leadott 35 kg-t, rájött, hogy másnak is tetszik és elhagyott.
2013. okt. 1. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy ha zavarja a kinézete, akkor tegyen is valamit annak érdekében, hogy változzon, ne csak nyavalyogjon, mint egy kislány :) Sportba pl még senki sem halt bele.
2013. okt. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
80%

6:48-as: "Sportba pl még senki sem halt bele."


Ebben NAGYON tévedsz, elég sokan belehaltak!!!!!


Egyébként az lenne a kérdés, hogy a kérdezö párja milyen magas meg hány kg, akkor el lehetne dönteni, hogy tényleg túlsúlyos, vagy kezdödö anorexiája van. Ugyanis ilyen férfiaknál is létezik, föként a mai világban, ahol a sovány valaki a "szép meg egészséges". A szomszédunk is jobban akart kinézni, elkezdett sportolni meg nem enni, és már évek óta orvosi kezelésre szorul, hogy me haljon bele, 180 cm-es 50 kg.

2013. okt. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Közel 2 méter magas, és 100-110 kg körül van. Nem egy "kigyúrt állat", de nekem sokkal jobban tetszik így, mint kockás hassal. Sportra nemigen van ideje, elég sokat dolgozik.
2013. okt. 1. 08:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!