Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a párom...

Mit csináljak, ha a párom folyton azt mondja magára, hogy kövér?

Figyelt kérdés
Pedig tényleg nem az, és ezt hiába mondom, vagy éreztetem vele. Én vagyok a lány...
2013. okt. 1. 01:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Akkor kicsi feleslege azért van. Javasold neki a kalóriabázis.hu oldalt, ott sok segítséget kap, ahhoz is, hogy otthon, rövidebb idö alatt is mit tud sportolni.
2013. okt. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
ha legközelebb mondja, kezd el venni az edzőcipőt és mondjad: Fussunk!
2013. okt. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
61%

"6:48-as: "Sportba pl még senki sem halt bele."


Ebben NAGYON tévedsz, elég sokan belehaltak!!!!! "


nyilvánvalóan nem versenyszerű sportolóról van szó, és nem kell túlzásokba esni sem, de az azért röhej, ha valaki egy heti 2-3x -os gyakoríságú edzést veszélyesnek tart. Jó kifogás, lehet akkor ülni a tv előtt chipszet zabálva, bár már abba valóban többen belehaltak a sok betegség miatt,amit az elhízás okoz

2013. okt. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Pedig ez általában a nőkre jellemző 'taktika'...Aki ilyet mond, az azért mondja, mert dícséretet akar hallani.

Vékony nőként időnként én is szoktam mondani a páromnak, hogy hú, de kövér vagyok, de ezt viccből mondom. Azonban én már rájöttem, hogy le kéne ezzel állnom, mert amit sokszor hallasz, a végén még elhiszed, hogy igaz.

2013. okt. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
76%

Mondd meg neki utoljára, hogy nem az, neked tetszik, de most már fejezze be, mert kur....va unalmas ezt hallgatni. Ha nem tetszik magának akkor fogyózzon és/vagy sportoljon valamit, de ne mantrázza a hülyeséget.


Amikor rám jön a nyafi, a férjem rögtön mondja, hogy ne magyarázzam be magamnak, mert akkor tényleg dagadt leszek. Erre többnyire abbahagyom...

2013. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem barátnőm mondja ezt állandóan, pedig nagyon nem kövér, 170/48. Volt 43 kiló is régebben, akkor kilógtak a hörgői és alig evett valamit (pl. 1 nap 2 pogácsa + 1 alma), na akkor én szoktattam vissza az evésre.
2013. okt. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
6%

ma 08:42-es: tudod, hány ember van, akinek olyan egészségügyi problámája van, ami mellett akár a könbnyü kocogásba is belehalhat? És sok olyan, akinek éppen te javaslod a sportot, pl. a TV elött elhízott, csipszet evö valakik, akiknek az érrendszere annyira rossz állapotban van, hogy akár negyedórás futástól is szivinfarktust vagy agyvérzést kaphat!!!!


Mielött BÁRMILYEN sportba kezd valaki, ELÖTTE feltétlen meg kell orvossal vizsgáltatnai magát, éppen az ilyenek elkerülésére.


Egy EGÈSZSÈGES embernem tényleg nem lesz baja a sporttól, de nem mindenki tartozik ide.

2013. okt. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Egyszer mondd meg neki, hogy szerinted nem kövér, aztán pedig hagyd rá, ignoráld. Amikor a témát előhozza, te azonnal hagyd ott vagy válts témát. Abba fogja hagyni.


Egyébként ez másnak a jele, nem hiszti, hanem a belső bizonytalanság és erős önbizalom-probléma jele.


A közel két méter mit jelent? 199 cm-t? Egy 199 cm-s embernek pl. - pláne, ha erős csontozatú, erős izomzatú és nehéz fizikai munkát végez - kb. 90-100 kg az ideális testsúly. Egy 180 cm-s viszont elég messze van a két métertől, nem közel.

2013. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt sportolni. Hiába dolgozik sokat, ennyi közös program azért csak belefér. Jókat lehet röhögni egymás kínlódásán. :)
2013. okt. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ja, nyilvánvalóan a mozgás egészségtelen, fúj. Éppenséggel lehet gyalogolni is, vagy lassú tempóban úszni, meg egy csomó tornagyakorlat van, amit bárki el tudna végezni, HA AKARNA. De igazatok van, nehogy megmozduljatok, mert a végén még belehaltok!
2013. okt. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!