Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a párom...

Mit csináljak, ha a párom folyton azt mondja magára, hogy kövér?

Figyelt kérdés
Pedig tényleg nem az, és ezt hiába mondom, vagy éreztetem vele. Én vagyok a lány...
2013. okt. 1. 01:23
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

193-195 cm.

Én sajnos beteg vagyok, ágyban fekszem, de anno sokat bicikliztünk.

2013. okt. 1. 22:12
 22/23 anonim ***** válasza:

194 centihez a 110 kiló pasinak teljesen normális. Tudom könnyű ezt mondani, ha az illető nem így gondolja :)

Ha munkanap nincs ideje sportolni, akkor közlekedjen bicajjal, hétvégente reggel fusson egy keveset. Egyáltalán nem biztos, hogy ettől változik a testsúlya, de a közérzete biztos, és neki inkább erre lenne szüksége. Kár, hogy nem tudsz vele tartani, mert az lenne a jó, ha ketten futhatnátok meg tekerhetnétek, de biztos talál időt erre egyedül. Szóval a mozgás az ő esetében a közérzet miatt kéne.

Meg hát szüksége lehet sok pozitív visszacsatolásra is. Mondd el neki minden nap, hogy jól néz ki, jól tartja magát. Dícsérd meg amikor öltözködik, vagy fürdeni készül. Jóval nyomatékosabban kell neki ezeket mondani, lehet, hogy neki több visszajelzésre van szüksége ez ügyben mint másnak.

2013. okt. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Köszi. :) Nem élünk együtt, de igyekszem bátorítani. :D Bár heti 6-7 napot dolgozik, sokszor napi 12-13 órát. :/
2013. okt. 2. 12:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!