Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jon vissza hozzam! Van...

Nem jon vissza hozzam! Van valakije allitolag. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szakitott velem a baratnom par honapja, sokaig konyorogtem neki es sokat kerestem aztan ma felhivtam es megkerdeztem, hogy megprobalhatnank-e ujra mert en meg mindig nagyon szeretem de azt mondta, hogy nem. En megkerdeztem, hogy miert es azt mondta, hogy van uj baratja. Nem lehet, tudom, hogy nincs neki. Nagyon hianyzik es nem tudok lemondani rola. Hogyan szerezzem vissza?

21/F


2013. szept. 28. 23:44
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem akar veled lenni akkor ne erőltesd, akkor sem fog visszamenni. Ha már azt hazudja barátja van, akkor pláne jobb hagyni.
2013. szept. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Valahogy biztos meg lehet gyozni mert en nem birom ki nelkule.
2013. szept. 28. 23:58
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

Lépj tovább.

Ha van valakije, ha nincs, úgy tűnik nem kellesz neki.

Nem szeretett már akkor sem mikor elhagyott, különben nem szakított volna veled.

Ha meg szeretett, de valami olyat tettél (például megcsalás, bántalmazás), hogy nem volt más választása, mint szakítani, akkor pláne ne csodálkozz, hogy nem akar téged, és hagyd őt békén.

2013. szept. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Az érzelmek nem úgy működnek, hogy 'valahogyan meggyőződ'. Ha nem akar veled lenni, akkor nem fogod visszakapni, bármit is teszel.
2013. szept. 29. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%

Kicsit inkább saját magad sajnálod, mert egyedül maradtál. Egy kapcsolatban mind a két félnek jól kell éreznie magát. Ha vissza is menne hozzád, ő nem lenne boldog (akkor el sem hagyott volna, ha boldog lett volna). Túl fogod élni, csak időre van szükséged. Tapasztalatból mondom, hogy ha állandóan ezzel keresed meg az exet, egy idő után már zaklatásnak fogja venni, ezt meg gondolom te sem szeretnéd.

Ismerkedj, menj el a barátaiddal bulizni, keress valami hobbit, ami leköti a figyelmed. Bármi, ami nem rá emlékeztet.

2013. szept. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
98%
Sehogy. Lépj tovább, mindenkinek jobb lesz.
2013. szept. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Je Veux ***** válasza:
96%

Lépj tovább. Nincs szánalmasabb egy olyan "férfinál", aki könyörög, és majd meghal, ha nem lehet együtt az exével.


Találsz majd mást, de sürgősen vetkőzd le ezt magadról, mert taszító és nem mellesleg a visszaszerzésben sem segít. Nem imponáló..

2013. szept. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
98%
Nő vagyok, túlvagyok már néhány szakításon. De én mondom, nincs szánalmasabb annál, mikor magába roskadva teper még hónapok múlva is az ex. Nekem is volt már, hogy nehezen léptem túl a szakításon, otthon ültem, depiztem, sírtam, ettem, minden, amit el lehet képzelni. De eszembe nem jutott volna bohócot csinálni magamból azzal, hogy hívogassam az exemet és könyörögjek neki, hogy jöjjön vissza hozzám. Akár nő, akár férfi csinálja ezt, szánalmas. A szakításnak oka van. Az emberek azért szakítanak, mert nem jó a kapcsolat. Ha nem jó a kapcsolat, az szakítás után se lenne másképp (na jó, az esetek 1%-ában talán, a maradék 99% az a bizonyos felmelegített káposzta, ami egyszer újból kihűl). Én azt mondom, hogy kezdj magaddal valamit. Sportolj, keress új hobbit, bulizz, foglalkozz többet a barátaiddal, tanulj, dolgozz keményebben. Bármi, ami eltereli a figyelmed erről, és meglátod, hogy azt veszed majd csak észre, hogy már eszedbe sem jut. Az önsanyargatás a legrosszabb. Amíg otthon ültem depisen nyilván én sem tudtam elfelejteni az exem. Amikor végre kimozdultam és csináltam valami értelmeset, akkor arra koncentráltam, és max. a nap végén otthon jutott eszembe a volt barátom, és rájöttem, hogy milyen jó napom volt, és nekem nincs szükségem rá ahhoz, hogy jól érezzem magam. Ha erre az útra sikerül rátérned, onnan már könnyű lesz minden. Csak a döntést kell meghozni.
2013. szept. 29. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
36%
00:36, 2:34: ezek ösztönös reakciók tőletek, de nem értitek a lélektant
2013. szept. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarnál olyan lánnyal lenni, aki nem szeret? Tényleg nem értem a lélektant. :(

Nem lenne jobb egy olyan, aki odaadóan, rajongásig szeret és mindent megtesz neked? Inkább keresgélj és ne ragaszkodj a múlthoz.

2013. szept. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!