Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért és mit csináljak nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért és mit csináljak nem érzem magam jól egy jó nő mellett, pedig állítólag szeret? Szerintetek lehet ilyen?

Figyelt kérdés
Angol tanfolyamot megismerkedtem egy igazi csinos jó nővel (igazi szépség) Én 174 cm és 95 kg vagyok és eléggé csúnya is. Ez meg is látszódott a kapcsolataimban mert eddig csak egy 1 éves kapcsolatom volt, pedig már 28 éves vagyok. Eszméletlen önbizalomhiányban szenvedek. Nem tudom elhinni, hogy ilyen létezik, szerintem csak a filmekben, mesékben van, hogy egy ilyen nő tudjon ilyen embert szeretni. De ő eszméletlenül biztat szeretget, puszilgat, kicsit hihetetlen nekem ez, sokszor úgy érzem csak kihasznál valami miatt (mondjuk pénzem semmi nincs az nem lehet) Ilyet ti eltudtok képzelni?? Mit csináljak dobjam?
2013. márc. 27. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha nincs senkid az a baj...

Ha van, az a baj...

De hogy ráadásul egy hiper szuper csinos szépség a barátnőd, hát hallod nem is tudom hogy birod elviselni!

2013. márc. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A probléma veled és nem a hölgyeménnyel van. Ha szakitasz ha nem az veled fog maradni.

A párkapcsolat csak egy a sok közül, ami elohozza ezt az onbizalomhiányt.

Szerintem a problémát kéne kezelni és nem a tünetet. (Pszichológus segítsége javasolt ha önállóan nem megy.)

2021. márc. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!