Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem jon vissza hozzam! Van...

Nem jon vissza hozzam! Van valakije allitolag. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Szakitott velem a baratnom par honapja, sokaig konyorogtem neki es sokat kerestem aztan ma felhivtam es megkerdeztem, hogy megprobalhatnank-e ujra mert en meg mindig nagyon szeretem de azt mondta, hogy nem. En megkerdeztem, hogy miert es azt mondta, hogy van uj baratja. Nem lehet, tudom, hogy nincs neki. Nagyon hianyzik es nem tudok lemondani rola. Hogyan szerezzem vissza?

21/F


2013. szept. 28. 23:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

Az élet egyik nagy igazságtalansága, hogy a szerelemben mindig az szenved jobban, aki (jobban) szeret.

Ahogy az előttem hozzászólók is tanácsolják, ne erőltesd, ezzel ne hozd magad megalázó helyzetbe. Legyen tartásod.

Nem akar veled lenni, fogadd el ezt.

Sok más kedves, csinos lány van rajta kívül, ráadásul aki viszont szerethet.

2013. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. Hiába szereted, ha ő nem.
2013. okt. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne akard visszaszerezni,mert sosem volt a tiéd,ha ilyen könnyen lemondott rólad.
2013. okt. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Egy ferfiben legyen tartás!A legjobb amit tehetsz,hogy elfogadod a tényt miszerint nem akar téged!De ezt előttem nagyon sokan ide írták! Nehéz! Sőt!! Fáj!!De ettől leszel igazán erős!Ha nem szabad akarattal akar veled lenni,azt megette a fene!Lépj tovább!És tanulj az esetből!
2018. máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!