Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem tőlem van a...

Lehet, hogy nem tőlem van a gyerek! Ha így van akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Feleségem bevallotta, hogy a házasságunk elején volt mással és lehet, hogy nem tőlem van a nagyobbik gyerek (7 éves). Hát ez nagyon szíven ütött. Ilyen érzésem még sosem volt. Szeretem mind a két gyerekemet de mi van ha az egyik nem is tőlem van? Akkor hogy viselkedjek vagy mit csináljak? Nem tudom kezelni a helyzetet.
2013. szept. 29. 20:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%

7 éve neveled és csak azért szereted, mert a tiéd? Tényleg semmi nem alakult ki köztetek 7 év alatt?

Egyébként javaslom az apasági vizsgálatot, utána egyszerűbb lesz. Ha a tiéd, nem kell már min agyalnod, ha pedig nem a tiéd akkor... magadban kell megvívnod a harcot. Ha szakemberhez fordulsz, akkor könnyebb.

2013. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%

7 éve nevelsz egy gyereket. Sajátodként szereted, sajátodként kötődsz hozzá.

Mit tennél, ha kiderülne, hogy biológiailag ne a tiéd?

Ha ugyanúgy folytatod az apaszerepet vele, akkor feleslegesen forgatod a tőrt a saját szívedben.

Ha elfordulsz a gyerektől, akkor az azt jelenti, hogy nem kötődtél hozzá, csak azért nevelted, mert egykoron a te spermádból lett. Továbbá furi lesz elmagyarázni egy hétévesnek, hogy az apa az nem apa, mert... őt nem érdekli, te vagy az apja az ő számára, és kész.

2013. szept. 29. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
74%

Számít, hogy a vérszerinti gyereked-e?

Ha nem, akkor hagyd a francba (bár mellékesen hozzáteszem, hogy nálunk itt lenne vége a házasságunknak)

Ha igen, akkor úgy sem nyugszol addig, amíg ki nem derül az igazság, csináltassatok apasági tesztet.

Ha nem a tiéd a gyerek, azért abba is gondolj bele, hogy szegény nem tehet róla, neki továbbra is az apja leszel.

2013. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
57%
Jaj első kettő nő könnyen beszél,mert őt nem verhetik át. Én igenis tudni szeretném, hogy a gyerek tényleg a vér szerinti gyerekem vagy sem. Én megcsináltatnám mind a két gyerekre a DNS tesztet és közben a válást is elindítanám.
2013. szept. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Persze, lesz apasági csak eléggé furcsa érzés, hogy ha nem az enyém biológiailag, akkor ki gyerekét nevelem? Ugyanúgy szeretni fogom csak na, nem tudom elmagyarázni. 7 évig lehet, hogy hazugságban éltem.
2013. szept. 29. 20:58
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

"Továbbá furi lesz elmagyarázni egy hétévesnek, hogy az apa az nem apa, mert... "


Nem az apa szégyene miért lenne fura, majd az anya elmondja neki mit tett az apjával.

2013. szept. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
74%

#6 Próbálj meg a gyerek fejével gondolkodni!!

Tök mindegy kinek a szégyene, vagy ki mondja el a gyereknek! Ő mit fog fel az egészből.

Tény, hogy a nő egy ribi, de az is tény, hogy a férfiak csak azt képesek szereti, ami az övék. Ezért alkalmatlanok az örökbefogadásra is.

2013. szept. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező nem mondta, hogy nem szeretné, csak nem akarja az egész életét bizonytalanságban leélni. Ezt ne mond, hogy nem normális.

A gyereknek meg míg kicsi nem kell tudnia miért válnak a szülők.

2013. szept. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát basszus... azért szerintem mindenki szeretné tudni, hogy most akkor a saját gyerekét neveli vagy másét.
2013. szept. 29. 21:10
 10/21 anonim ***** válasza:
61%

Akkor mi a kérdés?

Csináltass tesztet, aztán majd érzel, amit érzel!

Mi nem mondhatjuk meg, hogy mit érezz és hogyan dönts!

2013. szept. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!