Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy nem tőlem van a...

Lehet, hogy nem tőlem van a gyerek! Ha így van akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Feleségem bevallotta, hogy a házasságunk elején volt mással és lehet, hogy nem tőlem van a nagyobbik gyerek (7 éves). Hát ez nagyon szíven ütött. Ilyen érzésem még sosem volt. Szeretem mind a két gyerekemet de mi van ha az egyik nem is tőlem van? Akkor hogy viselkedjek vagy mit csináljak? Nem tudom kezelni a helyzetet.
2013. szept. 29. 20:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Nehéz helyzet, az biztos. Ha negatív a teszt, szerintem beszélj egy pszichológussal.


Elválsz a feleségedtől?


Azon viszont egyenlőre ne gondolkodj, hogy mit fog szólni a gyerek. Majd az anyja elmondja neki, ez legyen már az ő baja.

2013. szept. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nézesd meg mindkét gyereket ! Olcsó.



A gyerekkel foglalkozz. Én elválnék már emiatt a vallomás miatt is.

2013. szept. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Azért elég rossz lehet, hogy élete párja, a felesége, megcsalta, lehet, hogy van egy kakukkfióka a családban, és 7 éven keresztül hazudtak a képébe. Nyilván a kérdező is tudja, hogy erről a gyerek nem tehet, és biztos vagyok benne, hogy szereti, csak ez egy olyan érzés, hogy hiába neveli 7 éve, hirtelen ettől az információtól idegennek érzi a nejét és a gyerekét is.


Kérdező, hogy mit csinálj... Emésztgesd. De majd a teszt után minden eldől. Idővel könnyebb lesz.

2013. szept. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
46%

Szép kis asszonyka, ha már a házasságotok elején megcsalt!

Egyáltalán szeretett ő valaha is?

mi a garancia, hogy többször nem csalt meg, és a második gyerek is a tiéd?


Azonnal tesztet csináltatnék, és válnék, mint a pinty.

2013. szept. 30. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%

11-es!


"Majd az anyja elmondja neki, ez legyen már az ő baja."


És mi lesz a gyerekkel?


Az ő "bajával" mi lesz?

2013. szept. 30. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Ettől függetlenül szeretem a gyereket de amióta ezt tudom, azóta akaratom ellenére is erre gondolok. Például amikor jönnek és megölelnek, apának szólít, azt mondja hogy szeret, akkor eszembe jut, hogy lehet ezt másnak kéne mondania. Ne értsetek félre, ettől még sajátomként szeretem. A kicsiben biztos vagyok mert ugyanúgy néz ki mint én. A nagy az anyjára hasonlít. Akire amúgy iszonyatosan haragszom de szeretem is...mondjuk abban se vagyok már biztos, hogy ő is szeretett. Muszáj válni.
2013. szept. 30. 07:17
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

En nokent csak ugy tudom ezt elkepzelni hogyha mondjuk elcsereltek volna a Fiam.

Hiaba tudnam hogy nem az enyem o megis az enyem es az en reszem. Sose mondanek le rola mert en kuzdottem amikor beteg volt en apoltam en voltam az elso lepeseinek is a tanuja... O az enyem barki szulhette volna!

Nem azert szeretem a gyerekem mert biologiai kapcsolat van koztunk hanem az egesz lenyeert.


Ferfikent nem tudom hogy elitek meg, de a gyerek attol meg nem kakukktojas a feszkedben csak ha igy is akarod megelni...

Nem mondom hogy turd el a feleseg butasagat, de barmit teszel ugy gondold at hogy a legkissebb erzelmi toresen menjen at mind a ket gyereked!

2013. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
66%

15: értem, de ne csináljunk úgy mintha ez a férfi hibája lenne. Az anyja miért nem gondolt a gyerek lelki világára az elmúlt 7 évben?

Igenis az anya tegye rendbe amit elrontott, vállalja ő a tette negatív következményeit is.


A gyereknek rossz lesz, de ez NEM a férfi hibája.

2013. szept. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
54%

Bizony ez kakukktojás ha nem saját! Nőként nem tudod megélni - az elcserélt gyerek nem a társad árulása és erre emlékeztető jel.


Nevelt nevelőcsaládtag engem is - önként. Ahogy nagyobb voltam meg is tudtam és ez nem okozott törést a "családtag" haláláig sem. Másként okozott volna.

2013. szept. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Csinaltasd meg szerintem is az apasagit... (Csunya leszek, de kesobb egy esetleges valopernel hasznat veheted.)
2013. szept. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!