Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan dolgaid, amiket...

Vannak olyan dolgaid, amiket nem szeretnél ha megtalálna (vagy megtudna) a családod halálod után?

Figyelt kérdés
Ha vannak, mik ezek a dolgok? Itt nyugodtan lehet vallani, úgyse tudja senki hogy ki vagy :)
2013. szept. 18. 01:06
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%

Utolsó ezt mégis hogyan? Attól az emailcímemet nem fogja tudni, levelező rendszerem pedig nincs a gépen. Ráadásul személyi szgépem van...


Megint a hü...ség...



Bocs az off miatt

2013. szept. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
24%
Nincs ilyen.
2013. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%

08:04


N a í v vagy és még hirdeted is.

2013. szept. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyok naív, hanem azt nem értem, hogy mit érne vele, ha a saját ip-mre visszaküldi azt, amit leírtam..
2013. szept. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%

14es

nem az ip címedre küldi vissza, hanem az ip cím, ha használatban van kimérhető belőle a gps koordináta is, és megy a lak címedre amit itt elvileg névtelenül írtál.

ezért írta a kérdező..." Itt nyugodtan lehet vallani, úgyse tudja senki hogy ki vagy :)"


de mivel egy csak elméleti fejtegetés, biztos nem csinál ilyen rossz dolgokat a kedves kérdező:)

2013. szept. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Van ilyen, de nem tárgyi vagy cselekvés jellegű. Annyi, hogy szeretem nézni. Ezt pedig csak akkor derülne ki, ha kivetítenék az agyamból a gondolatokat halálom után. :D De jelenleg senkinek nem merném elmondani, mert megutálnának, elhagynának az biztos.
2013. szept. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne írjatok már hülyeségeket!


Ahhoz, hogy megtudja az IP címeket, előbb a GYK szerverét kell feltörnie.

És még akkor sem fogja megtudni, hogy ki vagy, csak ha a szolgáltató szerverét is feltöri.

2013. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Milyen GPS koordinátát mér ki, mikor a gépemben nincs is GPS? Amiben meg van, azt bárhol használhatom.

Aztán keresgélje, hogy a 10 emeletes házban hol van, mivel a GPS magasságot nem ad meg.


Hülyeség ez így.

2013. szept. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
van.... nem vagyok én olyan visszafogott teremtés, mint ahogy az a családomnak elő van adva...
2013. szept. 18. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 Shaddark ***** válasza:

A kérdésre: nincs. ne is legyen...


Ip cím témában: Ahhoz a titkos szolgálatnál kellene dolgoznia hogy ip-címről az internet-használat helyét kiderítse és még úgy sem egyszerű. A gyk. rendszergazdája tudja csak az ip címet, azzal és az időadattal kellene menni a cím szolgáltatójához aki a logból meg tudja mondani melyik előfizetője használta akkor azt az ip-t...

2013. szept. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!