Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan dolgaid, amiket...

Vannak olyan dolgaid, amiket nem szeretnél ha megtalálna (vagy megtudna) a családod halálod után?

Figyelt kérdés
Ha vannak, mik ezek a dolgok? Itt nyugodtan lehet vallani, úgyse tudja senki hogy ki vagy :)
2013. szept. 18. 01:06
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Hogy prosti voltam pár évig, pedig két diplomám is van már, és egyik sem büfészak. Csak nem, akartam segítséget kérni, mert az minálunk a bukást jelenti, ha valakit kirúgnak a munkahelyéről. Persze már rájöttem, hogy hülye voltam, de nem szeretném, hogy megtudják.
2013. szept. 18. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
43%
most, hogy kérdezed... hát arra jutottam, hogy nincs ilyen. nyitott könyv vagyok, szabadon lapozgatható. most és később is. sőt, én igazából azért nézek fancsali pofával, mert egy csomó dolog a fejemben van - és hogy fogják azt onnan kiszedegetni? biztos van köztük érdekes gondolat, ötletdarabka, életmorzsa, amik jól jöhetnének más számára. amíg nincs agyátültetés, addig meg... :/ :(
2013. szept. 18. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Talan azokat a dolgokat amikor reszeg voltam es ugy miket csinaltam.

Ja meg azt h viszonyom van/erzelmek fuznek egy csalados emberrel/hez(nem szexelünk!) eddig ennyi.

19L

2013. szept. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ilyen.
2013. szept. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
60%
Halálom után, teljesen mindegy mik derülnek ki rólam, nem érdekel akkor már. Egyébként nincs ilyen.
2013. szept. 18. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%
Nincs ilyen. :) 28/N
2013. szept. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%
Nincs.
2013. szept. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
Hogy viszonyom volt az egyik tanarommal es volt 18evesen egy abortuszom.
2013. szept. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Van, de már nem tud kiderülni...


Mindent leírtam naplóba, ami elégettem/ iratmegsemmisítőztem előbb.


Gimis koromban nem csak dohányoztam, hanem drogoztam is, elég keményen(igaz csak fűvet szívtam, de ,már eladtam a mentámat, hogy tudjak venni...stb)

Belementem egy megalázó kapcsolatba 18 évesen, és minden szexuális élményem benne van, gyakran még dellíriumban írtam le.

Nagyon érdekes volt visszaolvasni amúgy, de inkább a megsemmisítés mellett döntöttem. Nem kockáztatom, hogy kiderüljenek ezek a solgok. Úgysem számítanak, hiszen felnőtt vagyok, már nem élek olyan életet. A párom tud erről, előtte nincs titkom, pont ezért, hogy úgy ismerjen, mint amilyen vagyok. Szerencsére így is szeret.

A szüleimet nem szeretném,mhogy tudják,mmert felesleges fájdalom és szégyenérzet lenn enekik, nagyon elítélik az olyan viselkedés, mint amit 2 évig produkáltam.

Szerencsére nagyobb dolog nincs, remélem nem is lesz az életemben...

2013. szept. 18. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%

kérdező:)


átlátok ám a turpisságodon.

beméred az ip címeket itt, aztán mindenkinek kiküldött h itt mit írkált névtelenül.

a kis piszok:)

2013. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!