Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző vagyok s csupán rémeket...

Önző vagyok s csupán rémeket látok vagy tényleg nem stimmel valami?

Figyelt kérdés
Nagycsalád vagyunk. Apuka külföldön dolgozik és 3 női munkatársával és egy barátjával másik külföldi országba elment őszi nyaralásra pár napra. Eredetileg hívott engem is bár előre tudhatta válaszom, hogy gyermekeink felügyelete megoldhatatlan és anyagilag se bevállalható ,s így nem fogok menni, Nem is mentem. De ő elment én dühöt és csalódást éreztem. Nem balhéztam. Nem tudom ilyen önző vagyok,hogy sajnálok tőle pár nap kikapcsolódást, vagy vaóban reális csalódottságom?
2013. szept. 16. 14:35
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ,mindenkinek ment a zöld kezecske , se nem tudom miért alacsony a hasznossági %. Am. azt mondja kiveszi a részét ,mert keresi a pénzt! Ezt így ebben a formában kissé igazságtalannak érzem,pláne ,hogy burkoltan utal arra ,amivel tisztában vagyok mégpedig,hogy anyagilag teljesen kiszolgáltatott vagyok, vagyunk neki.Az érzelmi oldala jobban megvisel, főleg,hogy nem mindig tudom bánatom palástolni és főleg a legidősebb gyermekem észreveszi időnként,hogy valami bánt.Szeretem az apjukat és ők is szeretik,és Ő is azt mondja szeret minket és mégis....Bocsássatok meg ezért a sok locsogásért!
2013. szept. 18. 12:13
 22/22 anonim ***** válasza:

Én kívülről úgy látom,hogy apuka most felszabadult.Nem tudom mióta dolgozik a férjed kint,de ha nem olyan rég akkor most élvezi azt,hogy nincs család és nincsenek kötelezettségek,elvárások stb.

Bár ez egy 4gyerekes apánál elég felelőtlen viselkedés.Mondjuk azt sem tudom megérteni,hogy-hogy nem haza megy a gyerekeihez és inkább nyaralgat.

Nálam ez kiverné a biztosítékot teljesen.

Így is egyedül vagy és ha még lehetne akkor sem megy haza.

Milyen időközönként jár haza?

Írtad ha otthon van se foglalkozik a gyerekekkel,hát sajnos ez változni nem fog.Ha ő nem érzi azt,hogy ez mihez vezet akkor sajnos a gyerekek isszák meg a levét és teljesen eltávolodnak tőle.Sajnos ezt én is tapasztalom a fiamon.És egyedül ezt a szeretetet és törődést te sem tudod megadni nekik.

A férjed is valahogy úgy érzi...jó,hogy vagytok csak neki ne legyen gondja veletek.

Sajnos értelmes tanáccsal nem tudok szolgálni,csak tudom miről beszélek,mert én is ebben voltam csak most már egyedülállóként.

2013. szept. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!