Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Önző vagyok s csupán rémeket...

Önző vagyok s csupán rémeket látok vagy tényleg nem stimmel valami?

Figyelt kérdés
Nagycsalád vagyunk. Apuka külföldön dolgozik és 3 női munkatársával és egy barátjával másik külföldi országba elment őszi nyaralásra pár napra. Eredetileg hívott engem is bár előre tudhatta válaszom, hogy gyermekeink felügyelete megoldhatatlan és anyagilag se bevállalható ,s így nem fogok menni, Nem is mentem. De ő elment én dühöt és csalódást éreztem. Nem balhéztam. Nem tudom ilyen önző vagyok,hogy sajnálok tőle pár nap kikapcsolódást, vagy vaóban reális csalódottságom?
2013. szept. 16. 14:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%

Reális. Külföldön dolgozik, távol van tőletek, és még a szabadságát sem otthon, a családjával tölti? Itt tök lényegtelen, hogy női vagy férfi kollégák.

Másrészt írtad, hogy nincs pénzetek arra, hogy te is menj. Miért nem mentetek el akkor itthon, családostul, gyerekestül egy wellness hotelbe nyaralni?

Én erősen elgondolkoznék a helyedben ezen a házasságon.

2013. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Jogosan vagy az, én is az lennék. Valahogy olyan kicsengése van, hogy aközös gyerekek ilyenkor mégsem közösek, és te "szívsz" velük. De tényleg nem lehetett volna a gyerekeket nagyszülőre, barátra, rokonra bízni? Nálunk 4 gyerek van, átérzem, ha esetleg nehéz.
2013. szept. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
92%
Én is szomorú lennék a helyedben, jogos amit érzel.
2013. szept. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%
1. válaszoló vagyok ismét. Egyébként mi az, hogy hívott téged is? A páromat nem hívom, hanem a párommal együtt megszervezem a közös nyaralásunkat. Brrhhh...
2013. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
92%

Nekem elég furcsa, hogy külföldön dolgozik, és a amikor veletek lehetne, akkor inkább a kollégáival megy nyaralni.

Valóban elgondolkodtató...

Mennyit van veletek?

2013. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Eleve nem értem, hogyhogy nem haza ment a családjához, ha kapott néhány szabad napot??? A helyedben elbeszélgetnék vele, és megmondanám, hogy rosszul esett a dolog, hiszen így is ritkán találkoztok, és ő amikor lehetne, akkor sem veletek lenne szívesen?Az eszébe sem jutott, hogy a gyereket is jó lenne már látni?
2013. szept. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
4 gyermekünk van, nagyszülők sajnos már nincsenek. Most kezdte a legkisebb is az iskolát. Azt mondja nagyon szeret bennünket s amennyit lehet itthon van, bár közös programok szinte nincsenek a kajabevásárlásokon, kettesben való hivatalos ügyintézéseken kívül. Nyáron családostól 4 napot nyaraltunk,ami először fordult elő.Ha itthon van nem nagyon van türelme a gyerekekhez és időnként szerintem indokolatlanul türelmetlen, ingerült. Én viszem a gyerekeket magammal ahova csak lehet csavizunk stb. Lehet hülye vagyok ,de néha úgy érzem mintha egyedülálló lennék és túl sok a teher a vállamon
2013. szept. 16. 15:01
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Talán már a kezdeteknél elrontottad a dolgot. Meg kellett volna beszélni a menetrendet arra az esetre, ha itthon van és arra is, ha külföldön van. Nehéz lesz így változtatni, de nem lehetetlen.
2013. szept. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
75%
Melyik országban dolgozik a férjed?
2013. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
70%
Megértelek, de ez igy nem jó. Nem egyedül vállaltad a gyerekeket, ha nyaralni vagy kikapcsolódásra vágyik apuka akkor menjen veletek! És ti nem tudtok kiköltözni hozzá? A gyerekeknek is jobb ha kiskoruktól beszélik tanulják a nyelvet.
2013. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!