Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Lányok! Titeket zavarna, ha a párotok testvére gatyában, illetve atlétában járkálna előttetek?

Figyelt kérdés

25 éves férfiről van szó,ha átmegyek páromékhoz,van hogy lejön hozzánk a nappaliba beszélgetni (már így is néha zavar hogy olyan sokat lóg rajtunk),és sokszor egy száll gatyában,és párom már szólt neki,hogy "hahóóó!" én is ott vagyok,erre röhögve vállat vont,hogy de ő amúgy is így járkál otthon......


Mielőtt megkapnám a nagyokos pasiktól,hogy biztos rá akarok hajtani,csak fordított pszichológia,egyáltalán nem jön be,ha bejönne,emiatt akkor is kiábrándulnék.....

Nem igaz hogy nem ismeri az illemet,pedig már az anyja is rászólt,de csak röhög....


2013. szept. 4. 16:37
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Szerintem azért egy lány észreveszi,ha neki szól a dolog,de párom is észrevette(biztos ő is rosszul látja....)


Pedig nem csinálok balhét,tök közömbös vagyok,nem takarom el a szemem,pirulok el,mégis csinálja....én azt hittem,ez 16-18 éves fiúk szórakozása max....

2013. szept. 4. 18:21
 22/25 anonim ***** válasza:
91%
Engem rohadtul nem zavart, amikor az egyik exem öccse egy szál semmiben mászkált a házban. Észre se vettem szinte. Akkor zavart volna, ha bejött volna mint pasi! Ebből a szemszögből kéne neked is vizsgálni ezt a dolgot.
2013. szept. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Mi egyutt elunk vele edesharmasban. Szoval nap mint nap latom. Nem zavar. Annyi, h ugy dontottem h ebben az esetben szamomra is teljesen comme il faut a bugyi+top otthonra. Bar most mar ugyis mindegy, jon a hideg :D
2013. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

engem zavar,és nem jön be....


ezek szerint régimódi vagyok,ez van,ezt kell szeretni....

2013. szept. 5. 19:55
 25/25 anonim válasza:
Engem is nagyon zavar, pedig mar evek ota egyutt vagyunk, az occse meg velem egyidos, de megis zavar. Es o is szinten direkt csinalja.
2013. nov. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!