Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, tieteket kiábrándít...

Férfiak, tieteket kiábrándít ha a párotok előttetek sminkel, vagy beszél női dolgokról?

Figyelt kérdés
Szeretnétek csak mindig elkészült állapotban látni őt, vagy egyáltalán nem zavar ha ilyeneknek is szemtanúi vagytok? Pl ha mentek a boltba és megkéri h hozz tampont, vagy ha bármilyen kis "női kulisszatitoknak" szemtanúi vagytok?
2011. szept. 6. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egy FÉRFIT ez nem ábrándít ki...
2011. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

remélem nem. Mert ebben az esetben soha nem lehetne előtte pisilni (kihallatszik a vécéből), hányni meg egyéb emberi dolgokat...

emberek vagyunk, könyörögöm

2011. szept. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok. Sose kért még meg a párom, hogy kelljek hamarabb a smink miatt. Sőt, vannak napok amikor nem is sminkelem ki magam. Hétvégén tuti született valómban kap. otthoni takarításhoz nem szoktam.

Most, hogy így kérded, ha sokat válogatok a tamponok között, akkor mindig otthagy az ABC-ben. Ha tudatosan leveszem a polcról amik kellenek, akkor az nem zavarja. De egyébként egy sima samponnál is így van ez. Szóval lehet nincs összefüggés. lehet egyszer megkérem, hogy hozzon már egy dobozzal és akkor kiderül.

2011. szept. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

akit zavar, az ne nézzen oda! am a páromat nem zavarja, sőt! simán megveszi a tampont, ha esetleg én vmi oknál fogva nem tudok kimenni a boltba

ami zavarja, az az, ha azt mondom, 5 perc és indulhatunk, közben meg 2 óra múlva se vagyok kész

2011. szept. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy párkapcsolatban, főleg az együttélésnél ez nem lehet "kulisszatitok". A kapcsolatunk kezdete elején is már láthatta az arcom smink nélkül is, ilyen vagyok, így nézek ki természetes mivoltomban, ne a sminkem határozza meg, hogy tetszem, vagy sem. A férjemet azok a bizonyos női dolgok sem ábrándítják ki, simán lehet beszélni előtte ezekről, számára épp olyan természetes, mint nekem.
2011. szept. 6. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem és szerintem ez a normális.

Ugyanis a férfiaknak is vannak ilyen kis "kulisszatitkai", például a reggeli sátor néhanapján stb.

2011. szept. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

egy FÉRFIT nem ábrándit ki,csak egy éretlen tinit...


Reggel a legjobb összebujni (csipásan,elmosódott sminkkel,miegymás...),sosem mondta még hogy irány a fürdőszoba,talpig sminkben menjek vissza meg csipkecsodában...


De ha épp fogyóban, és ő vásárol be,akkor tampont is vesz,és nem a legelsőt dobja be.


Felnőtt ember felfogja hogy ez a normális élet része...

2011. szept. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!