Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, mi az ami kiábrándít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mi az ami kiábrándít titeket egy lányból? és mi az ami érdekessé teszi?

Figyelt kérdés
17 év felettiek válaszát várom:)
2010. okt. 2. 21:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Kiábrándít, ha igénytelen, ha nem tud viselkedni, ha túl nagy az arca (picit lehet nagy), ha túl domináns.


Érdekes, ha meg tud lepni, ha tud mondani olyat, amit én nem tudok (majdnem, mint az első pontban), ha mosolygós, ha nem ribanc, ha nem menekül egyik kapcsolatból a másikba, ha ismeri a világot, amiben él, tehát okos. Stb! 22/f

2010. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Mindkettőnél egyediek az esetek.


17/F

2010. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Ezzel a kerdessel mar ki is abranditottal magadbol...
2010. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
22%
ha már egyszer együtt vagyunk, nyilván érdekesnek találom, és nincsenek visszataszító tulajdonságai. onnantól ami kiábrándíthatna belőle, az mondjuk az lenne ha hónapokig nem kívánná a szexet.
2010. okt. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Moszuke ***** válasza:
64%

kiábrándító lehet ha a lány:

buta (unintelligens)

unalmas

aszexuális

hazug


és ami érdekessé teszi:

a sűrű pozitív csalódások

ha úgy gondolkozik mint én

nimfomán

ha értelmesebb mint én

2010. okt. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
tudom,hogy egyediek az esetek.de altalanos dolgokra gondoltam.mint pl. a hiszti,meg az ilyenek...
2010. okt. 2. 21:29
 7/14 Moszuke ***** válasza:

a hiszti benne van a buta kategóriában:D


mert ha értelmes lenne meg lehetne nyugtatni/beszélni a dolgot.. & eleve nem kezdené el a hisztit.

2010. okt. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

21.28-nak:

nem hiszem, hogy örülnél annak, ha a barátnőd nimfomániás lenne, mert akkor önértékelési problémád akadhatnak, mivel a nimfomániás kifejezés azt jelenti, hogy a nő mindig kívánja a szexet, de sosem elégül ki..

2010. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Moszuke ***** válasza:
56%

A válasz megírásának időpontja: ma 21:47


oh elnézést.

ezt nem tudtam hogy az is "beletartozik" hogy nem elégül ki.

jól van.. na én se tudhatok mindent:DD

2010. okt. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
ami kiábrándít: nyafog/nyavajog, cigizik, piál, p*csáskodik, r*bis, semmi esze nincs, érzéketlen, bunkó, most egyből ennyi jutott eszembe 19/F
2010. okt. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!