Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Lányok! Titeket zavarna, ha a párotok testvére gatyában, illetve atlétában járkálna előttetek?

Figyelt kérdés

25 éves férfiről van szó,ha átmegyek páromékhoz,van hogy lejön hozzánk a nappaliba beszélgetni (már így is néha zavar hogy olyan sokat lóg rajtunk),és sokszor egy száll gatyában,és párom már szólt neki,hogy "hahóóó!" én is ott vagyok,erre röhögve vállat vont,hogy de ő amúgy is így járkál otthon......


Mielőtt megkapnám a nagyokos pasiktól,hogy biztos rá akarok hajtani,csak fordított pszichológia,egyáltalán nem jön be,ha bejönne,emiatt akkor is kiábrándulnék.....

Nem igaz hogy nem ismeri az illemet,pedig már az anyja is rászólt,de csak röhög....


2013. szept. 4. 16:37
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
biztos zavarna,de az vigasztalna,hogy: nem vele fogok együtt élni.. :D
2013. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Nem neki fogod bekapni,akkor meg mit számit?! :D
2013. szept. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
94%

A gatya + atléta nem zavarna. A strandon ennél többet látnál.

Gondolom még nagyon fiatal vagy, hogy zavar. 15 évesen még engem is zavart.

2013. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Az én páromnak 2 öccse is van,egyik velem egyidős és ők ugyan nem szaladgálnak rendszeresen előttem boxeralsóban,de nyáron általában félmeztelenül mászkálnak otthon. Ja meg mondjuk ha hazajönnek valahonnan és bemegyek hozzájuk beszélni valamiről,akkor simán átöltöznek előttem otthoni cuccba,farmernadrág le,melegítő fel. Engem nem zavar,bár eleinte zavarban voltam,de később természetessé vált. Már-már családtagnak számítok.

22L

2013. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

Engem csak azért zavart,mert piszkosul jó teste van! :D

Igaz,csak egyszer jelent meg igy előttem: amikor először hazavitt a párom bemutatni a családjának. Eszébe jutott valami és zuhanyzás után, még nedvesen, egy szál gatyában bejött a nappaliba.Iszonyatosan kínos volt! Próbáltam nem nézni rá,nehogy azt higgye,hogy bámulom.

Félreértés ne essék,imádom a párom és nem tudnék a bátyjára "úgy" nézni ,de akkor is!

2013. szept. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Nyilván ha normális lenne,nem zavarna úgy,de hogy még idétlenül is nevet hozzá,meg amikor legelsőnek mutatott be neki a párom,felszólt a szobájába,hogy jöjjön le,nem volt ideje felöltözni???


Azért én nem úgy mutatkoznék be,valaki előtt rögtön elsőre,hogy melltartóban,meg bugyiban köszöntöm.....


Ehhez nem kell 15 évesnek lenni szerintem.....

2013. szept. 4. 17:12
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
De az teljesen más ,mert a bugyi meg a melltartóvalamennyire takarja amit takar de végülis látni lehet amit látni kell,egy boxerba meg semmit nem látsz kb,ha csak nem férfiatangába mászkál otthon :D
2013. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Akármennyire nem illik így mutatkozni egy nő előtt, otthon van, azt csinál, amit akar. Akár pucéran is lehetne.

Én is agybajt tudnék kapni sokszor, mikor bejönnek az üzletembe póló nélkül a férfiak. Oké, hogy nyár, meleg, és kánikula, megértem, de egy vékony trikótól nem sülnének meg...és ráadásul nem is a jó testűek jönnek így. :( :D A te esetedben viszont ... hát szerintem szokd meg mihamarabb.

2013. szept. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

A boxer + trikó nem ugyanaz mint a melltartó + bugyi.

De miért zavar?

2013. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
9-es vagyok. És valószínűleg azért nevet, mert látja, hogy zavarban vagy.
2013. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!