Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket zavarna, ha a...

Lányok! Titeket zavarna, ha a párotok testvére gatyában, illetve atlétában járkálna előttetek?

Figyelt kérdés

25 éves férfiről van szó,ha átmegyek páromékhoz,van hogy lejön hozzánk a nappaliba beszélgetni (már így is néha zavar hogy olyan sokat lóg rajtunk),és sokszor egy száll gatyában,és párom már szólt neki,hogy "hahóóó!" én is ott vagyok,erre röhögve vállat vont,hogy de ő amúgy is így járkál otthon......


Mielőtt megkapnám a nagyokos pasiktól,hogy biztos rá akarok hajtani,csak fordított pszichológia,egyáltalán nem jön be,ha bejönne,emiatt akkor is kiábrándulnék.....

Nem igaz hogy nem ismeri az illemet,pedig már az anyja is rászólt,de csak röhög....


2013. szept. 4. 16:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

5-ös,teljesen megértelek,őszintén bevallom,néha én is hosszabban rajta felejtem a tekintetem az idősebb öcsikén:D Olyankor el is szégyellem magam. Pont ezért is kínos kicsit...számomra.

4-es voltam

2013. szept. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Én páromnak 4 fiútestvére van :) Engem egyáltalán nem zavart. Otthon volt, persze, hogy kényelmesbe öltözött. A boxer kb olyan, mint egy sort. Csupasz felsőtestet meg előszeretettel villantanak a pasik az utcán is nyáron, ha tetszik, ha nem. Eszembe se jutott soha, hogy ez bunkóság lenne részükről.
2013. szept. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Nem boxer,hanem fecske......

Néztem,nem e én hibáztam,de nem írtam sehol hogy boxer....

2013. szept. 4. 17:52
 14/25 A kérdező kommentje:

"ha a párotok testvére gatyában,"


direkt nem boxert írtam....

2013. szept. 4. 17:52
 15/25 A kérdező kommentje:

Amúgy nem csak én vagyok kiakadva,nem az én agyrémem ez az egész,mert párom is megjegyezte,illetve eléggé érdekes,hogy mint azt elmondta nekem,volt barátnője esetében,ugyanennyire nyomulós volt ott is......


Van olyan,hogy pl felvetjük,hogy elmegyünk ide-oda,strand,mozi,vagy csak úgy sétálni,ő meg jönne velünk,engem ez nagyon zavar.....én nem sétálgattam,szórakozgattam az öcsém nőivel....

2013. szept. 4. 18:05
 16/25 anonim ***** válasza:
A hagyományos alsó sem zavarna. Otthon van végül is.
2013. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

"A hagyományos alsó sem zavarna. Otthon van végül is."


Jó,otthon van,de nálunk nem divat hogy a nappaliban mutatkozunk így a vendégek előtt,pedig nem vagyunk se sznob,se prűd emberek......

2013. szept. 4. 18:10
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyit vagy ott, mennyire számítasz vendégnek és nem inkább családtagnak. Én viszonylag hamar eljutottam odáig anno a férjemmel, hogy napi szinten ott voltam délután, este, éjjel is. Irreális elvárás lett volna, hogy udvariaskodjanak velem és miattam érezzék mondjuk kényelmetlenül magukat (értsd: mondjuk melegük van) napi szinten.
2013. szept. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Mostanában azért nincsenek olyan melegek,és ugyanígy csinálja....
2013. szept. 4. 18:16
 20/25 A kérdező kommentje:

Én látom rajta,hogy ez az egész nekem szól!

Mellettem szóljon,hogy mikor múltkor ott voltam,és jöttek a nagyszülők,felment átöltözni (érdekes)

Rokonok előtt szégyenlős,előttem meg nem,hagyjuk már!


Az a bajom,hogy teljesen gyerekes a viselkedése,felnőtt férfi létére,és nem értem mit akar ezzel....ennyire nem tetszik a lányoknak,hogy nekem mutogatja magát?

2013. szept. 4. 18:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!