Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Mi a véleményet...

Hogyan tovább? Mi a véleményetek, megengedhetem magamnak?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok és dolgozok. Otthon élek a szüleimmel (kertes házban). Nincs barátnőm, és valószínűleg nem is lesz.

Azért sem akarok otthonról elköltözni, mert viszonylag nagy a ház, és így könnyen tudok segíteni a szüleimnek a kert és a ház karbantartásában.

+ egyedül vagy vadidegennel minek költözzek külön? Csak párkapcsolat miatt költöznék külön, az meg ugye nincs...


Eddig szorgosan gyűjtögettem arra az esetre, hogy "mi lesz, ha mégis lesz párkapcsolatom".

Mire sikerült elfogadnom, hogy ez az eshetőség nem áll fenn, rájöttem arra, hogy akkor másképp szerzek örömöt magamnak. Van egy hobbim, ami egy kicsit költséges, de örömöt szerez nekem. Erre kb. egy félhavi lakbér költsége menne el. Úgy érzem, hogy megengedhetem magam, hiszen lakbérre nem kell költenem. Ugyanakkor alapjáraton spórolós vagyok, ezért is kérek ötleteket, tanácsokat.


Szeretnék végre élni egy kicsit, de ehhez át kéne lépnem az eddigi megszokott spórolós, gyűjtögetős életemen.


(az eddig felhalmozott pénzt természetesen nem élném fel, csak mostanában kevesebbet raknék félre)


2013. szept. 4. 11:39
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:

Tudod, mi a legszánalmasabb az egészben? Ez:


"Csak párkapcsolat miatt költöznék külön, az meg ugye nincs..."

2013. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Amúgy meg marad anyuci/apuci nyakán. Így ne is várd, hogy legyen érett párkapcsolatod. Majd mondod a csajnak: "amúgy otthon lakom, mert kényelmes vagyok és buli, hogy kiszolgálnak, gyere át, aludj nálunk, anyucikám csinál neked is reggelit :D"
2013. szept. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:

22: na mi van a lelkedbe tapintottam? :)


ugye hogy igazam volt...

2013. szept. 4. 13:34
 24/40 anonim ***** válasza:
0%
Helyedben égne a pofám, hogy anyámék nyakán élek és csak akkor költöznél el, ha lenne barátnőd, de ugye sosem lesz :) Szegény szüleid, pedig biztos számítottak unokára, csak nem gondolták, hogy ilyen szánalmas fiúk lesz :D :D
2013. szept. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
Miért nem alakíttatod át a házat kétgenerációsra?
2013. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:
Át tudom alakíttatni. Csak a 78%-os rám van szállva... mert felnyitottam a szemét.
2013. szept. 4. 13:51
 27/40 A kérdező kommentje:

78%: te otthon élsz és nem dolgozol. melyikünk is a szánalmas? :)


te csak azért nem vagy szánalmas mert azt mondod hogy van barátod?

2013. szept. 4. 13:52
 28/40 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyedül nem tudnál/akarnál élni, egy csomót elmond rólad, és nincs jogod elvárni, hogy valaki veled akarjon élni, ha te sem tudsz magaddal.
2013. szept. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
Hát egyik sem talált, csak az, hogy van párom :)
2013. szept. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 A kérdező kommentje:

persze, boldog kapcsolatban élsz és csodaszép vagy :)

ezért vagy 0-24 óráig a gyiken (- alvás)

2013. szept. 4. 13:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!