Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek már megengedhetem...

Szerintetek már megengedhetem magamnak?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok és valahogy nem kellek a lányoknak. Komoly kapcsolatra nem... én meg azt szeretnék.


Most hogy már a sokadik lány mondott vissza egy randit, kicsit elpattant bennem valami.


Arra gondoltam hogy most már leszarom magasról, hogy mit csinálok, ami esetleg taszítja a lányokat, így arra gondoltam, hogy kitetováltatom mindkét karomat a spórolt pénzemből.


Már egy ideje járok kondizni, azt is szeretném komolyabban csinálni, és ha ehhez az kell hogy szedjek valamit amit az egy srác kéz alatt árul a teremben, akkor szedni fogok.


Most már leszarom az egészségemet, azt hogy ki mit fog gondolni rólam.


És talán bulizni és piálni is el fogok járni.


Nem élhetem le úgy az életemet, hogy tisztán élek, egészségesen. Hiszen így sem kellek senkinek, úgyhogy ezen a statisztikán kb. semmit sem fog rontani a tetoválás, meg a szteroidok.


Még szerencse, hogy tovább tanultam és van munkám, amiből mindezt tudom finanszírozni.


2012. okt. 6. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hajra
2012. okt. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
A tetkó a ok.De miért akarod magad hülye pi.csák miatt eli tömni magad szteroidokkal?Meg fogod bánni ezt még..hidd el az hogy ilyen vagy majd idővel megtérül és majd beesik az életedben egy rendes csaj,akinek meg majd azért nemfgosz kelleni mert szét cuccoltad magad,akkor meg azt fogod bánni.Gyúrjál,csináltassál tetkot ami jól néz ki és nem bánod meg,de ne azért hogy a hülye pi.csáknak bejöjjön...néha menjél el bulizni néha rugjál be és lazujjál,de nem kell túlzásba esni és nem kel játszani a kemény gyereket..szerintem maradj ilyen amilyen vagy.Tetko ok szerintem,de a többi gy baromság..
2012. okt. 6. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg 24 éves vagy?? Mert a hozzászólásod egy nyafogó 12 éves fiúra emlékeztet. Ilyen gondolkodással nem is csoda ha a lányok nem akarnak komolyabb kapcsolatot.

De azt csinálsz magaddal amit akarsz. A te tested a te egészséged. Ha 24 évesen ennyire gyerekesen gondolkodol, akkor hajrá! tetováltasd ki magad akár tetőtől talpig is. Még a segged lyukát is kidekorálhatod. A te tested. Ha szteroidokat akarsz szedni, és nem akarsz élni csak 40 éves korodig, akkor csináld ezt.. A te bajod lesz, nem a mienk..

2012. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
Szerintem te meg pont azért akarod ezt csinálni,mert azt gondolod hogy ettől jobban fognak rár gerjedni a csajok és keményebb leszel ezáltal a szemükben.A tetkó még rendben de nem értem minek teli nyomni magad minden sz@rral.Aztán majd csodálkozól ah a farkad meg nem fog felállni a sok cucctól...
2012. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

az egészséged nagyon fontos. Hidd el, ha eddig senki sem szerett beléd, ezután se fog, csak a felfújt karod miatt...


Bulizgass a haverokkal, de ne vidd túlzásba a piálást. Vannak az életben fontosabb dolgok is.

2012. okt. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ilyen fasságokra ne költsd a pénzed bmeg, inkább utazz el belőle valahova
2012. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Pfff 24 évesen ennyi értelemmel rendelkezel? Nekem se kellenél őszintén szólva. Nyugodtan csináld, nekem nem fáj, amit az egészségeddel teszel.
2012. okt. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

A szteroid nem olcsó múlatság és szét b@ssza a tested és a szerveidet,ha a farkad sem fog felállni ne csodálkozzál...

Abból a pénzből inkább menjél el dugjál meg egy ku.rvát még azzal is többet érsz,legalább megkönnyebülsz..mert gyanítom már jó régen kúrhattál..

2012. okt. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ez a világ legnagyobb hülyesége, az egészségre sz*rás.

Most még így gondolod, hogy kit érdekel, rohadt p*csák, stb., de aztán valamit elrontasz magadban és te fogod a legjobban a fejed verni a falba, hogy mekkora idióta voltál. Amúgy meg saját magad miatt nincs nőd, ez tuti, nem egy, bocsánat, ronda, szegény, buta hapsinak van kapcsolata, ahol csak le vagyok döbbenve, hogy miként sikerült neki párt szereznie. (megérdemlik a boldogságot, de attól még meglepő)

A tetkó lényegtelen, nő létemre én is ki vagyok varrva, de sajnos nekem elég sok egészségügyi problémám van, mert tojtam magamra...

Buli, pia belefér, de csak határokon belül.

Hidd el jobb sokáig élni átlagosan, normálisan, mint rövid ideig, szétcsapva magad a halálba.

Utolsó jó tanács: ha ilyen életet kezdesz el élni (tetkót leszámítva, meg a gyúrást), nem a normális női egyedek fognak rád hajtani, hanem akiktől ki fog rázni a hideg, akárhogy is változtatsz magadon, a bőrödből kibújni nem tudsz.

2012. okt. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Magánügy. Ennyi erővel én is kiírhatnék egy kérdést arról, hogy menjek-e vécére.
2012. okt. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!