Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek már megengedhetem...

Szerintetek már megengedhetem magamnak?

Figyelt kérdés

24 éves pasi vagyok és valahogy nem kellek a lányoknak. Komoly kapcsolatra nem... én meg azt szeretnék.


Most hogy már a sokadik lány mondott vissza egy randit, kicsit elpattant bennem valami.


Arra gondoltam hogy most már leszarom magasról, hogy mit csinálok, ami esetleg taszítja a lányokat, így arra gondoltam, hogy kitetováltatom mindkét karomat a spórolt pénzemből.


Már egy ideje járok kondizni, azt is szeretném komolyabban csinálni, és ha ehhez az kell hogy szedjek valamit amit az egy srác kéz alatt árul a teremben, akkor szedni fogok.


Most már leszarom az egészségemet, azt hogy ki mit fog gondolni rólam.


És talán bulizni és piálni is el fogok járni.


Nem élhetem le úgy az életemet, hogy tisztán élek, egészségesen. Hiszen így sem kellek senkinek, úgyhogy ezen a statisztikán kb. semmit sem fog rontani a tetoválás, meg a szteroidok.


Még szerencse, hogy tovább tanultam és van munkám, amiből mindezt tudom finanszírozni.


2012. okt. 6. 15:18
1 2
 11/13 anonim válasza:

Egyéni szociális probléma, de meg fogod véleményem szerint bánni.

Nézd, én 22 éves lány vagyok, én se kellek senkinek (vagyis komoly kapcsolatra, mert más nálam szóba se jöhet). Ennek ellenére nem ülök be a sarki kocsmába és nem iszom taccsra magamat bánatomban. Mert az nem segít rajtam.


Gondolj bele, mit segítene rajtad a tetoválás, meg a szteroid?

Ölnéd bele a pénzt, meg pusztítanád magadat.

És szerintem ez taszító is. Inkább legyen egy kevésbé vagy nem izmos barátom, mint egy szteroidokkal felfújt.

2012. okt. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

11: legalább olyan kinézetem lenne, akinek nem mernek beszólni. és esetleg még tiszteletet is parancsol a megjelenésével.


félreértettétek: nem a csajozás miatt akarok izmos lenni és tetovált!

2012. okt. 6. 18:12
 13/13 LeftBehind ***** válasza:
Ahhoz,hogy ne piszkáljanak nem kell szteroid.Én pl. megtanultam úgy nézni magam elé,mintha az első szembejövőnek kapásból el akarnám vágni a torkát.Azóta nem emlékszek rá,hogy bárki belém mert volna kötni.Amúgy a tetkót pártolom,de mindenképp jó művésznél csináltasd,nehogy valami kontár kezdje varrni a karod.
2012. okt. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!