Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok, vagy én...

Szerintetek ez sok, vagy én csinálok ebből nagy ügyet?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy nagyon jó kollégája,akivel munka után napi szintem megisznak,két három pohár sört a kocsmában!

Párom van hogy cigi füstösen,sörszaggal jön haza,és úgy akar megcsókolni.....balhét rendezett,mert tényleg elég erős sörszaga volt,én meg azt mertem neki mondani,hogy legalább mosson fogat,ha már zuhanyozni nem akar

Nálam ez már alkoholizmusnak számít,ezt neki is megmondtam,általában 5-ig dolgozik,és van hogy 7,fél 8 körül ér haza,megeszi amit elé rakok,lefürdik,és alszik.....


Elmenni nem megyünk el sehová,egy fagyira sem,inkább a munkatársával lóg,viszont felhozta nekem ő a gyerekvállalás ötletét!

Hirtelen jött reakcióm:

Képen röhögtem,talán nem volt jó ötlet,de reflexből jött!

Láttam rajta,hogy ideges lett...

Megkérdeztem tőle,hogy ezt hogy gondolja?

Mert velem is csak nagy ritkán foglalkozik,mi lenne ha gyerek lenne....nem vagyok az a tipikus naiv gondolkodású nő,aki úgy gondolja,hogy azzal hogy szül egy gyereket a pasinak,a pasi vesz egy 180 fokos fordulatot,és minta apa lesz "I love my baby" feliratú pólóval......

Mondtam neki,hogy én is szeretnék gyereket,de így egyenlőre nem....szedem továbbra is a fogamzásgátlót.


2013. szept. 1. 18:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18:50 mint egy "nagyon jo baràtja".... jòban lèvő kollegàlis viszonyt takar....
2013. szept. 1. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

"Másrészt 2-3 pohár sör még messze van az alkoholizmustól."


Lehet én vagyok akkor maradi,de nálam a rendszeres napi egy pohár sör is alkoholizmus!

A nagyapám napi szintem megivott egyetlen egy pohár valamit,a lenti bisztróban,aztán sajnos lett egy egészség ügyi problémája,ami miatt alkohol kizárva,és rendesen rosszul volt,elvonási tünetei voltak,sosem volt agresszív,de nekiment nagymamámnak,mert hirtelen meg volt tőle vonva az alkohol,és a szervezete hiányolta!

Maradjunk annyiban,hogy de igen!

Alkoholizmus a napi egy pohár sör is.....



58-as találkoztam már a nőellenes hozzászólásaiddal,ha nem ismernélek,azt mondanám szimplán csak nem megy az értő olvasás,de így.....


Másnak:

Nem volt ilyen,a kollégát azért emeltem ki,mert napi szinten hívogatja telefonon,hogy "Hétvégén kerti buli,remélem jössz!" "Gyere,igyunk meg egy pofa asszony szépítőt!"

.....szerintem eleve az a stílus mennyire szánalmas már?


Volt hogy napokig nem ivott,mikor összeszólalkoztak,de a nagy békülés után megint előröl kezdődött....

2013. szept. 1. 19:09
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem fog változni,ő már csak csúszni fog a lejtőn.vagy veled és egy gyerekkel(mert lehet,hogy beadod majd a derekad),vagy nélküled és egy gyerek nélkül.Én elhagynám,egy ilyen "férfi" nem változik meg.Tanulj anyám hibáiból,KÉÉÉÉRLEK!!Mi "apámmal" csúsztunk.Szerencsére nem "apám" a biológiai apám..és sajnos anya sem a biológiai.
2013. szept. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Sokan tévedésben élnek. Nem csak az alkoholista, aki teljesen részegre issza magát. Az is annak nevezhető, akinek rendszeresen, napi szinten kell az az 1-2-3 üveg sör.

Nyugodtan utána nézhettek...ez így van!

Kérdező, erre nincs is mit mondani nagyon, gyereket jól teszed, ha nem vállalsz vele...

2013. szept. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szerintem is alkoholizmus. a kulcs a rendszerességben, és nem a mennyiségben van. először csak 1 pohár, később már 1 liter, és így tovább...

jobb lenne, ha minél előbb elkezdenéd leépíteni a csókát, mert csak az időd vesztegeted mellette. ilyen embert nekem nehéz lenne szeretni, és nem hinném, h változni fog.

2013. szept. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Itt egyesek nincsenek tisztában az alkoholizmus fogalmával. Ha azért iszik, mert nem bírja ki nélküle, akkor tök mindegy, hogy 1, 2 vagy 3 pohárral csúszik le naponta. A hangsúly itt is a függőségen van, mint a többi szenvedélybetegségnél. Természetesen ez idővel gyakoribbá válik, illetve a mennyiség is nő, de ez mindenkinél egy folyamat, nem egyik napról a másika fog bevedelni 5 liter sört.
2013. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Alkoholnál is mindegy hogy hány pohár,a lényeg a rászokáson van.

Ugyanez a cigi,mindegy hogy 10 szál vagy 2 doboz,ha nincs meg az adagja,idegbeteg.


Kérdező:én nem hogy nem szülnék,én keresnék más pasit.

(írom ezt úgy,hogy alkoholista apa mellett nőttem fel,sosem tenném ki ennek a gyerekem,tettem már ki pasit azért mert szerintem túl sokat kocsmázott)

2013. szept. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!