Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez sok, vagy én...

Szerintetek ez sok, vagy én csinálok ebből nagy ügyet?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy nagyon jó kollégája,akivel munka után napi szintem megisznak,két három pohár sört a kocsmában!

Párom van hogy cigi füstösen,sörszaggal jön haza,és úgy akar megcsókolni.....balhét rendezett,mert tényleg elég erős sörszaga volt,én meg azt mertem neki mondani,hogy legalább mosson fogat,ha már zuhanyozni nem akar

Nálam ez már alkoholizmusnak számít,ezt neki is megmondtam,általában 5-ig dolgozik,és van hogy 7,fél 8 körül ér haza,megeszi amit elé rakok,lefürdik,és alszik.....


Elmenni nem megyünk el sehová,egy fagyira sem,inkább a munkatársával lóg,viszont felhozta nekem ő a gyerekvállalás ötletét!

Hirtelen jött reakcióm:

Képen röhögtem,talán nem volt jó ötlet,de reflexből jött!

Láttam rajta,hogy ideges lett...

Megkérdeztem tőle,hogy ezt hogy gondolja?

Mert velem is csak nagy ritkán foglalkozik,mi lenne ha gyerek lenne....nem vagyok az a tipikus naiv gondolkodású nő,aki úgy gondolja,hogy azzal hogy szül egy gyereket a pasinak,a pasi vesz egy 180 fokos fordulatot,és minta apa lesz "I love my baby" feliratú pólóval......

Mondtam neki,hogy én is szeretnék gyereket,de így egyenlőre nem....szedem továbbra is a fogamzásgátlót.


2013. szept. 1. 18:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem igazad van. Heti egy alkalom az italozásra bőven elég lenne.
2013. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

ma 18:43


Ugyanezt mondtam neki,de szerinte én meg akarom mondani neki,hogy mi tegyen,de én ne járjak 2 havonta fodrászhoz,alkalomadtán kozmetikushoz,mert felesleges pénz....mert a sör mennyire hasznos? (tudom jönnek majd a szintén alkeszok,hogy a sör egészséges....oké)

2013. szept. 1. 18:45
 3/17 anonim ***** válasza:
11%
részben igazat adok neked(főleg a gyerek kérdésben). Másrészt 2-3 pohár sör még messze van az alkoholizmustól. apám az volt, ő nem 2-3 pohár sört ivott meg, hanem nagyanyám egész nyugdíját a kocsmában költötte el.
2013. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Naponta lehet nem kellene de azért ez az alkoholizmustól elég messze van. Ha nem a munkahely mellett van a kocsma és a lakhelye akkor jó ha egy órát a kocsmába van.
2013. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Ebben igazad van. Gyakorlatilag magadnak csinálnál gyereket.
2013. szept. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak hogy nem vállalnék gyereket egy ilyen kapcsolatba, de nem is szívesen maradnék egy ilyen fickóval.


Persze, ha nem volt mindig ilyen, akkor nem az lenne az első, hogy pakolok, hanem megpróbálnék beszélni vele.

Megpróbálnám kideríteni, hogy miért is változott meg ennyire.

Mi bántja, hogy az italba menekül. Mert ez nyilván az.

Mi az oka, hogy szívesebben tölti az idejét mással, mint velem.


Ha sokáig nem jutnánk dűlőre, nem változtatna a szokásain (és térne vissza a régi - tényleg - jó szokásaihoz, amikor még nem csinálta ezt), akkor fájó szívvel, de befejezném vele.

2013. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
hagyd ott
2013. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%

"Páromnak van egy nagyon jó kollégája"


Ez most, hogy került a kérdésbe?

Vagy már kinézted magadnak??

2013. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A mindennapos kocsmalátogatás tényleg sok a kollégával!

Szerintem beszélgess el vele!

Ilyen hozzáállással ne akarjon még gyereket, elôbb változtasson!

2013. szept. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Naponta szerintem is sok, nem igazán korrekt eljárás, hogy ő úgy él, mint egy agglegény, de mire hazatalál, azért kaját teszel elé. Nem tudom, én bizonyára pont azt tenném, amit ő, ha szóvá teszi, lehet miről beszélni, de ez így neki nagy buli. Úgy viselkedik, mint egy főiskolás, és úgy kiszolgálják, mint egy férjet.


Szerintem tök hülyének néz, ne hagyd!

2013. szept. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!