Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy én csinálok belőle nagy ügyet de arra a kérdésre, hogy miért nem akarja bemutatni a barátait az volt a válasz, hogy tudja milyenek és őt cikiznék a haverjai velem, és ez őt zavarja?

Figyelt kérdés
Erre azt mondtam, hogy akkor szégyelsz engem. Ő pedig azt állítja, hogy nem így van. Szerintem pedig igen. A másik, ki szerint gáz az ha a telefonját nem veszi fel a barátainak amikor velem van? Ő erre azt mondta hogy egyszerűen nem volt kedve beszélni. Én ezt is problémának érzem kissé. Vélemények?
2009. febr. 18. 21:39
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy ő 25 éves lány én 28 éves pasi:)
2009. febr. 18. 21:43
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez így elég gyerekesnek hangzik. Nem lehet hogy titkol valamit vagy csak szórakozik veled?
2009. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
elégé úgy fest h igazad van......de lehet h csak nem akrja h belszoljnak az életébe és azért nem veszi fel a telot h ne zvarják ha veled van
2009. febr. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
2. válaszadó. Nem tudnának beleszólni, hisz nem is igazán tudják, hogy velem van. Ezért nem értem a dolgot miért nem lehet felvenni a telót, meg miért kell némítani ha itt van nálam. Én mondtam is neki, hogy itt valami titok ilyesmi van a dologban, ő azt mondja, hogy nem így van. Dehát ezt valamiért nehezen tudom elhinni.
2009. febr. 18. 22:01
 5/9 anonim ***** válasza:

hát én ugy értettem h annyira fontos vagy neki h nem veszi fel a telefont.....te is lenémitod ha olyan helyen vagy ahol nem akarod h zaklassan nem? amugy nem ilyeszgetés te gondoltál rá h nem 2en vagytok ebben a kapcsolatban? :S

-2. válaszadó-

2009. febr. 18. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindig kihagyok valamit. Persze lenémítom ha nem akarom, hogy zaklassanak. De 4 napig volt nálam. Nekem inkább úgy tűnik, mintha nem is tudom mit gondolok:D
2009. febr. 18. 22:08
 7/9 anonim ***** válasza:
az én barátom, amikor felmerült ez a probléma, bevallotta, hogy fél attól, hogy kellemetlen helyzetbe hoznám a barátai előtt..
2009. febr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát mostmár közben kiderült hogy őt is ez zavarja. Most még én válasszak ha a barátaival van akkor nem férek bele a dolgaiba? Nyeljem ezt le? A lány nagyon nem érti mi bajom van ezzel. Dehát én így semmiképpen nem akarok vele lenni azt tudom. Nehogy már ne szégyeljen. Már nem vagyok tini, komoly kapcsolat kellene, de hát nekem ez így semmiképpen nem jó.
2009. febr. 18. 22:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor magyarázd el részletesen a lánynak a problémádat. Téged ez nagyon zavar, egy komoly kapcsolatban ilyet nem lehet, értse meg.
2009. febr. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!