Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Túl nagy ügyet csinálok ebből?

Túl nagy ügyet csinálok ebből?

Figyelt kérdés
Túl nagy ügyet csinálok abból, hogy 25 vagyok, és nem voltam még nővel együtt semmilyen értelemben, vagy komolyan van miért aggódnom most már a jövőmet illetően, hogy magányosan fogom leélni az egész életemet partner nélkül?
2013. márc. 26. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
ha így állsz hozzá
2013. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Túl nagy ügyet csinálsz, igen.

Vagy belép az életedbe egy olyan, akivel szeretitek majd egymást, és akkor nem kell többé aggódnod. De ha ez túlzottan zsákbamacska neked, akkor is meg tudnád oldani, hogy elkapj valami csajszit egyik hétvégén, hogy megtörjön a jég. Rajtad áll, az értékrended szerint cselekedj! :) Ha úgy szeretnél szexelni, hogy vannak mögötte érzelmek, akkor légy türelemmel!

2013. márc. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Félúton vagyok a türelem és türelmetlenség között. Mivel az egyszerű ,,elkapáshoz" nem igazán értek, így hajlok a fizetős megoldás felé is.
2013. márc. 26. 23:34
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Én azt tanácsolom, hogy ne alacsonyítsd le magad úgy, hogy egy k*rvával legyen az első alkalom! Legyen már férfi büszkeséged!
2013. márc. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még az se garantált, hogy találok olyan csajt, akinél egyáltalán van esélyem. :D
2013. márc. 26. 23:46
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha így állsz hozzá, akkor tényleg nem.
2013. márc. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, túl nagy ügyet csinálsz ebből!
2013. márc. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!