Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csinál mindenki ekkora...

Miért csinál mindenki ekkora ügyet a szüzességből?

Figyelt kérdés

Sokan írják, hogy inkább maradnak szűzek, minthogy ribanccal veszítsék el. Mások azt írják, ők először k*rvával voltak és nem bánták meg. Egyesek csak túl akarnak lenni rajta, mert ciki szűznek lenni vagy csak nagyon kívánják már az ellenkező nemet ebben a formában.

Még szűz vagyok. Nekem sem mindegy, hogy kivel veszítem el, de volt, hogy gondoltam k*rvázásra is, de elvetettem a pénz és a betegségek miatt. Gondoltam arra, hogy összehozol egy szexkapcsolatot akár itt gyik-en. De még nem tettem meg, akármennyire is szeretnék már, inkább várok egy olyanra, akit szeretek is.


De a kérdésem lényege: Miért olyan jelentős az első alkalom? Főleg ha utána úgyis mindenkivel összefekszik valaki? Az ELSŐ ALKALMAT nem értem, miért különlegesebb, mint a többi.


17/F


2013. febr. 18. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
81%

Az első alkalom mindenből különleges.


Szerintem amúgy a szűzesség önmagában nem nagy szám. Nem ciki, és ha az is lenne, senki sem tudja, mert nincs a homlokodra írva és magánügy.

2013. febr. 18. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert arra (ha nem mattrészegen csinálod egy disco wc-jében) mindig emlékezni fogsz. És szerintem jobb ez: "jó, hogy olyan valakivel voltam először együtt, akit szerettem, és ő is szeretett, és jó élmény volt" mint ez "öööö, talán x éves voltam és úgy rémlik bőrdzsekit volt rajta" :D
2013. febr. 18. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez olyan, mint az első nap a suliban, gimiben, egyetemen. vagy az eslő csók, az első kapcsolat, az első munkahely. azokat meg szokta jegyezni az ember, mert előtte még nem volt olyan :)

abban viszont egyetértek, hogy tényleg túl nagy ügyet csinálnak belőle, fontos meg minden, de azért nem életbevágó, legyen egy szép emlék, ennyi.

2013. febr. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

hülye vagy

és szűz! SZŰZ VAGY!! HAHAHAHAHAAHAHA, szűz

2013. febr. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én amúgy sem vagyok az alkalmi kapcsolatok híve, sose kezdenék bele egy alkalmi kapcsolatba, nemhogy a szüzességemet egy ilyenben veszítsem el. Mondom ezt annak ellenére, hogy viszonylag már idősebb vagyok.
2013. febr. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bizonyos életkor felett már nincs esély szűz férfikánt barátnőt találni, és mehet az illető prostituálthoz. Érted már, miért annyira fontos ez?
2013. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ebből nagy ügyet csinálni. Akkor van baj, ha csak alkalmi partnere vagy valakinek, mert ott nem igen van lehetőség javítani a csorbán. Viszont ha valakik egymásba szeretnek, akkor annyira mindegy, ha az első balul sül el. Az élet nem egy szerelmes regény, hogy a két főhős szerelmes tini rögtön első alkalommal a gyönyörtől elalélva aludjon el egymás karjai között a ropogó kandalló előtt. Ha nem megy elsőre, vagy 4.-re, majd sikerül 5.-re. A lényeg, hogy az élet más területein rendben legyetek. Nem attól lesz valaki jó szerető, hogy dugott-e már. Vannak készségek, például az aktus hossza, amik statisztikai szempontból mutatnak némi összefüggést, de az sincs kőbe vésve, hogy tovább bírja, aki többször csinálta. A lényeg, hogy megdughatsz te 100 nőt is, ha közben nem figyeltél rájuk. Abból lesz a jó szerető, aki odafigyel a másikra. Nincs két egyforma nő. De még olyan sincs, akinél minden alkalommal ugyanúgy működik minden. Az is csak a filmekben van, hogy minden megy karikacsapásra az első alkalommal. Hányszor fogod még lerombolni 10 percnyi előjátékot egyetlen rossz mozdulattal. :) Lehet, hogy tévedek, de én azt vallom, hogy a szex úgy lesz egyre jobb, és jobb, ha minél többször csinálja az ember, de ugyanazzal a személlyel.


26F

2013. febr. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!