Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mindenki miért szólja le a...

ReptoidNullsik kérdése:

Mindenki miért szólja le a SEX-et?

Figyelt kérdés

mindenki az mondja hogy:

"NEM NAGY DOLOG"

"nem ez a legfontosabb az eletben"

"semmit sem jelent"

"nem nagy ugy"


mikozben az emberen kivul az osszes allat jol tudja az eletben a legfontosabb dolog elvezni a dug4st


25 eves luzer srac vagyok a lanyok mindig elkerultek messzirol (regota fogllalkoztat az ongyilkossag gondolata is) es sokzor fajt hogy a klassz kis csajszik vigan kefelnek a bunkokkal mig rajtam rohognek


most is van itt egy klasz kis szoszi csajszi aki egy HULYET ker meg hogy neha-neha kisergesse haza es dugja meg (a siras kerulget hacsak ragondolok annyira faj en is sokmondent megadnek erte)


akik leszoljak nem csinalhatnak valamitrosszul? XD


2012. dec. 7. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Már ott hülye vagy hogy állatok közül csak a cetfélék és a bonobó(majom) kefél élvezetből.

Egyébként meg ne itt bőgj mint egy kislány.

2012. dec. 7. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

1. nem MINDENKI szólja le

2. igenis nagy dolog!

3. lehet, hogy azok a "bunkók", akikkel a kis csajszik kefélnek nem hiányoztak a nyelvtanóráról és annyira műveltek, hogy ezzel le tudják venni a lábukról a lányokat.

2012. dec. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Fontos a szex, csak nem a legfontosabb. Mondjuk a kapcsolatok elején szinte a legfontosabb... Később is szükséges,hogy jól működjön, de lesznek más dolgok, amik még többet érnek!
2012. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Legyél meleg!

Ilyen stílussal a nők úgyis elkerülnek!

Istenem!!

2012. dec. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt megfigyelted az állatvilágban, hogy sokat szexelnek, de azt már nem figyelted meg, hogy a lúzerek bizony ott is nőstény nélkül maradnak? Bizony, a világ sajnos ilyen.
2012. dec. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja mert egy nyivákoló öngyilkosjelölt aztán olyan vonzó ám, mindjárt ugrok fejest az ágyadba...

Akiket te lebunkózol nem mind az, valószínüleg csak több önbizalmuk van vagy jobban néznek ki. Én sem mondom hogy nem fontos mert az de tényleg nem a legfontosabb, az állatvilágot meg ne hozd ide mert hülyeség, náluk kicsit más célt szolgál. Nem tudom mitől lessz jobb ha itt sírsz de az biztos hogy amíg te nem teszel érte addig nem lessz változás.

2012. dec. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Hehe :D Te aztán tökös gyerek vagy... előttem mondták is..: Biztos nagyon vonzó lehetsz ha sírdogálsz, meg öngyilkosságot fontolgatsz. Ha nem vagy férfi, miért várod el, hogy ájuldozzanak tőled a nők? Ezt úgy mondom, hogy lassan 20 leszek, eddig két barátnőm volt. Az egyik 2, a másik 3 éve az, szóval szerintem nem a bunkó csajozós kategóriába tartozom. Ugyan úgy tud kapcsolatot, sőt komolyabb kapcsolatot kialakítani az is, aki nem csak meg**gni akarja a nőket... Talán szedd össze a tökeidet, bárhova is gurultak. Az állatok meg szaporodás céljából dugnak, és tudomásom szerint egyedül a patkány az, ami az emberen kívül élvezi a szexet.

csókoltam

2012. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Abba viszont nem kéne bele menni, hogy melyik állat élvezi, meg melyik nem a szexet, egy nemrégiben megjelent kutatás szerint pl az emlősök nagyobb része élvezi. De ez igazából nem lényeges a kérdés szempontjából.
2012. dec. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Üzenet a kérdezőnek: Iszonyodom az ilyen töketlen barmoktól nagyon jól mondtad ,egy lúzer vagy!Soha nem is lesz ilyen felfogással semilyen barátnőd ,csak a balf@szok táborát szaporítod!pff!!
2012. dec. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!