Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Belemenjek vagy ne menjek?...

Belemenjek vagy ne menjek? Mindenki más tanáccsal lát el és mindegyikbe van igazság ha jó is meg ha rossz is. (Bővebben)

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tettszik és már tud is róla mert beszéltem vele erről. Viszont ő most nem akar kapcsolatot mert most így jól érzi magát szingliként. Az is baj hogy hát osztálytárs és meg is értem hogy fura lenne nagyon is, ezzel én is így vagyok. De mondta hogy nyáron visszatérünk erre. Konkrétan nekem kifejtette nemsokkal utána hogy ő neki most inkább ilyen barátság extrákkal féle kapcsolatot szeretne aztán lehet alakulna...az tény hogy megbízható ilyen téren. De konkrétan nem is a szexre gondol hanem azon kívül mindenre. Én még szűz vagyok és nem tudom hogy engedjek-e neki, mert tényleg nagyon aranyos velem meg odafigyel rám és én úgy érzem hogy ha engednék neki lehet szorosabb lenne a kapcsolatunk. Persze nem engednék neki olyan könnyen. Ti mit gondoltok erről? Mit kéne tennem?
2012. okt. 24. 23:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te is úgy állnál a dologhoz, mint ő, hogy "majd lesz valahogy", akkor azt mondanám, h oké. De mivel Te többet szeretnél (és ebbe így is belemennél, csakhogy a közelében lehess), ezért a végén Te sérülnél nagy valószínűséggel.
2012. okt. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Nehogy belemenj!! Az ilyen dolgokbol soha semmi jo nem sul ki de komolyan. Majd aztan sirhatsz honapokig, hogy de hulye voltal. Ha igy kezdi, hogy nem akar komolyat, akkor nem is varhatsz el tole tobbet mint amit iger, mert o szolt elore, egy "kapcsolatot" pedg igy inditani regen rossz. Kislany ne legy buta!!! Talalsz jobbat!
2012. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

semmiképp sem, ha nekivágtok az ő feltételei szerint abból az lesz, hogy te mégjobban belehanarodsz, ő meg kitudja, van esély arra, hogy ő is megszeret de mi van ha nem? akkor te odaadtad magad a kb semmire. jó persze, neked is lesz belőle örömed, de nemszabad ilyen megalkuvásokat csinálni. majd lesz olyan pasi aki többet akar és nyilván szexet is de abból sokkal többre mész, mintha utólag kiderül, hogy jól átvert, mert arra sincs semmi garancia, hogy nem csak kaumzik, hogy legyen egy jó kis partnere a vágyainak kiélésére. utólag pedig mondhatja lazán, hogy ő semmi többet nem ígért.

ismerek ilyen csajt aki így kezdte évekig tartott mire rájött, hogy a pasi csak szop.atja, mindenféle értelemben.

DE én azt mondom azt csináld ami neked jó, az segíthet még a dologban, hogy mi lenne ha ugyanezt ajánlaná egy akármilyen pasi aki mondjuk tetszik de nem érzel még többet iránta, ha arra nemet mondanál akkor erre is azt kéne

29/F

2012. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal.
2012. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ja még annyit, hogy azt pedig jegyzd meg, mi pasik szeretjük a könnyen kapható nőket, de kb annyiba is nézzük őket!
2012. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A srác dugni akar és így vezeti fel. Nem ront be egyből, mert tudja ha lassan vezeti fel akkor belemész. Lám el is gondolkodtál ezen "Belemenjek vagy ne menjek?". Kijelentette, hogy nem akar komoly kapcsolatot akkor ne eröltesd! Korrekt, hogy kijelentette és nem hitetget, de akkor se menj bele. Mond meg neki, hogy ha nem tud veled járni akkor csak sima barátság. Nehogy már megtegyél neki mindenféle szívességeket. Lesz*pd, mert neki az jó aztán meg jön a többi. Járni meg nem is fogsz vele. Szerintem ne menj bele.
2012. okt. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az őszinte válaszokat! Így most már tisztábban látok hogy ezeket így leírtátok nekem. Köszönöm!:)
2012. okt. 24. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!