Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A 4-es rossz jegy? A szüleim...

A 4-es rossz jegy? A szüleim mindig leszidnak, ha 4-est kapok.

Figyelt kérdés

10-edikes vagyok, lány. egy elég erős gimnáziumba járok,sokat kell tanulni.

általánosban végig kitünő voltam, nem volt nehéz, alig kellet tanulnom, simán kaptam az 5-ösöket.

de ez a gimi már elég nehéz.nagyon sokat kell tanulni, és hát tanulok is.

de nem mindig sikerül 5-öst kapnom, kapok 4-eseket is.

ilyenkor mindig leszidnak a szüleim, hogy mért nem tanulok. pedig tanulok..ha nemtanultam volna nemkaptam volna 4-est

és ha 4-est kapok, alig merem elmondani..

nemtudom, de szerintem a 4-es az jó jegy. benne is van a nevében. 4-es: jó, az 5-ös: kiváló


egyfolytában az öcsémhez hasonlitanak, hogy neki csak 5öse van, és mindenféle versenyeket megnyer.

és anyukám azt mondja ,hogy ő végig kitünő tanuló volt gimnáziumban, és ő volt a legjobb az évfolyamában.

jó, én elhiszem, de nemtehetek róla,hogy én nemvagyok ekkora zseni.


vannak olyanok akik örülnek ha 2-est kapnak, én meg "halálfélelembe" megyek haza, ha 4-est kapok.

amúgy 3-asom szerencsére nincs, nem is tudnám elképzelni, mi lenne ha kapnék egyet:(


nagyon rossz, hogy egyfolytában az iskola miatt stresszelek, hogy jajj holnap dogát irunk, meg felelünk...

15/L


2009. okt. 30. 20:30
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg a szüleidnek, hogy semmit sem számítanak ezek a jegyek. Én végig közepes és kettes voltam, ma mégis van állásom és rendesen keresek.
2009. okt. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
97%
emberfüggő, nálam a 2-es jó volt.
2009. okt. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

Annyira tudok haragudni az ilyen szülőkre... Nekem bőven elég lesz, ha a gyerekem hármas jegyeket hoz, ha mellette élvezi az életét, a szó nemes értelmében. Így csak tönkre tesznek téged. Fontos a véleményük, de ne félj attól, ha esetleg hármast kapsz. Ez a te életed..ne engedd, hogy emiatt rettegésben tartsanak. Feltételezem már az is megvan, hogy melyik egyetemre mész majd. Szegénykém:(((

Csak erőt és kitartást kívánok...ilyen szülőkkel hiába ülsz le beszélni.. Gázok na.

2009. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
99%
A szüleid baromi rosszul láttják a dolgokat. Egyszerüen ne mongy nekik semmit a suliról. Mond meg neki hogy téged nem érdekel az szüleid átlaga az öcséd jegyei ha másról nem tudnak dumálni ne szóljanak hozzád te igenis mindent megteszel amit lehet.
2009. okt. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Én örülök ha négyest kapok xD El se tudom képzelni, hogy leszidjanak érte.
2009. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
60%

Ugyanmár.

Ha ötösökhöz voltak szokva, akkor nekik a négyes rossz jegy.

Ha tudsz jobbat, akkor igenis rossz.

Én is ebben a cipőben járok... Csak már nem mondom el a jegyeket.

Mondjuk így félévkor szívni fogok, de legalább csak egyszer.

L/14

2009. okt. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim válasza:
96%
akkor anyádék hülyék .. 4-es .. pff
2009. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
95%

pont ez van velem is... én 16 vagyok...

am elég ha 5ös vagy matekból,magyarból,1 nyelvből + egy választott tantárgyból ( ez lehet akármi akár tesi vagy rajz is) mert a pontokba csak ezek számítanak + az érettségi + a plusz pontok... meg azt a tantárgyad tanuld még amiből érettségizni akarsz oszt annyi, a többi meg szrd le... ezt mutasd meg anyukádnak : [link]

:)

2009. okt. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
94%
20:44 vok törti kifelejtettem, azt is tanuld ;)
2009. okt. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
Minden relatív.
2009. okt. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!