Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Loptam a szüleimtől, hogyan...

Loptam a szüleimtől, hogyan tehetem jóvá?

Figyelt kérdés
Elvettem a széfből rengeteg pénzt, RENGETEGET és elköltöttem. Nagyon nagyin bűntudatom van, még sosem volt ennyire. Anyáék nem tudnak persze róla......történt már valakivel hasonló? Mit tegyek? 16/L

2013. aug. 24. 09:57
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
Szerintem el kellene mondanod a szüleidnek, és vissza fizetni legalább egy részét vagy az egészet.
2013. aug. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim válasza:
65%
Már ne is haragudj, de hogy még te legyél megsértődve!? Az emberek elítélik amit tettél, nem vagy már gyerek, én sohasem loptam volna a szüleimtöl, pedig mi éheztünk... Igen is gáz, és arcátlan, és a minimum, hogy elmond nekik az igazat, különben nem fognak benned bízni! Méghozzá jogosan! ne azt nézd ki milyen bunkó itt, ne mással foglalkozz, inkább próbáld helyre hozni amit elcse*tél ennyi, nyugodtan jelenthetsz is. A te lelkiismereted, a te arcod, amivel te nézel szembe a tükörben!
2013. aug. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
75%

És még egy idegentől sem akarok olyat hallani, hogy "enyves kezű szarka, meg r*banc"



Kedves kérdező, ehhez még hozzá kell szoknod, az igazság, néha fájdalmas tud lenni.

2013. aug. 24. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
65%
kamu....
2013. aug. 25. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
MIRE KÖLTÖTTED EL?Diákmunka,és visszarakod.Bár gyanítom te nem egy tizest loptál....
2013. aug. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim válasza:
100%
Ezek az általad bunkóságnak tartott dolgok szerintem is igazak,és meg is érdemled,azért amit tettél. Egyébként állj eléjük,mondd el nekik,utána ajánld fel,hogy eladod a dolgokat és/vagy visszaviszed,vagy esetleg diákmunkát is vállalsz,ha időd engedi (ha máskor nem,majd a következő nyári szünetben.) Ajánld fel azt is,hogy többet fizetsz vissza,így a bizalmukat is visszanyered,és a bocsánatukat is megszerzed. Ezzel jóvá teszed a hibádat.
2013. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező,az a baj ha visszafizeted is,a bizalom örökre oda...
2013. aug. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
100%

"mindenkinek lehetnek hibái az életben, én legalább bevallom és kiteszem erre az oldalra "

Nem nekünk kell bevallani,hanem az anyukádnak:)

Így enyhítesz a lelkiismeret furdalásodon,én értem,de a probléma ezzel nincs megoldva.Kicsit sem.

2013. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Hat ha az nem kis osszeg volt, akkor csak egy modot tudok amivel rovid ido alatt elo tudnad teremteni, de az 18 eves kor alatt torvenytelen...
2013. okt. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Utolsó,azér k*rvának ne küldjük már el...;D Kérdező,sikerült visszafizetni,vagy bevallani?!..
2013. okt. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!