Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Loptam a szüleimtől, hogyan...

Loptam a szüleimtől, hogyan tehetem jóvá?

Figyelt kérdés
Elvettem a széfből rengeteg pénzt, RENGETEGET és elköltöttem. Nagyon nagyin bűntudatom van, még sosem volt ennyire. Anyáék nem tudnak persze róla......történt már valakivel hasonló? Mit tegyek? 16/L

2013. aug. 24. 09:57
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem nem azzal lesz a gond hogy a pénz eltűnt, hanem magával a lopással. Lehetett volna kevesebb is az.Az összeg szinte mindegy.Gondolkozz el azon hogy amit vettél, egy részét nem e lehet visszavinni, és visszakérni a pénzt.A másik hogy nyíltan odaállsz eléjük és elmondod. Vállalod a következményeket.Egyebet nem tehetsz. Bizalmat eljátszottad, de azzal nyerhetsz valamit ha nem kezdessz hazudozni hanem őszinte vagy.
2013. aug. 24. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
0%
mennyi és mire kellett?
2013. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
100%

ha olyasmire költötted ami még visszavihető a boltba /eladható akármi akkor tedd meg

próbáld visszaszerezni az elköltött pénzt vagy legalább egy részét

2013. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
100%
Ha rengeteg pénz elköltöttél, akkor annak van látszata.. Mire költötted?
2013. aug. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is van széf, de sosem nyúltam hozzá, a húgom viszont már próbálkozott vele. Korábban, mikor egyszerűbb volt hozzáférni az értékekhez, fogta, és eladogatta drogokért a szüleim értékes cuccait, de sosem vallotta be a tetteit, ha felelősségre vonták. Ez volt a legundorítóbb az egészben.

Úgyhogy mondd csak el otthon, ennyi a minimum.

2013. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim válasza:
100%
ha nem akarod nekik elmondani indulj pénzt szerezni.. dolgozz ilyenek.. azt ahelyett h megmondanád nekik visszarakod
2013. aug. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
75%
így legyen kedves az ember lánya:D csak lepontozást kap:D
2013. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
100%
nekem már 2 ismerősöm is lopott a szüleitől,az egyik visszaszerezte a pénzt és visszatette, a másik nem, de az egy suttyó is volt. Amúgy én soha nem tennék ilyet,mert tudom milyen szrul állunk anyagilag és akár a házunkat is elveszíthetnénk ha ilyet tennék...Gondolom azért nálatok nem ilyen rossz a helyzet anyagilag, engem megenne a bűntudat hogy a szüleim naponta több órát dolgoztak hogy az a pénz meglegyen és én elköltöm...Szerezd vissza a pénzt szerintem minnél hamarabb.
2013. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%

ne aggódj :D bátyám is volt ilyen kedves :)

10.000 forintot lopott el amit elköltött, aztán kerestük a pénzt majd nagy nehezen bevallotta...

nem egyedi az eseted, valld be, s kérj bocsánatot, talán megbocsájtanak... de magadba is tegyél rendet, mert ez tényleg csúnya, arcátlan dolog.

2013. aug. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim válasza:
azonnal fizesd vissza és 10 Miatyánk!
2013. aug. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!