Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a menyasszonyom...

Kiderült, hogy a menyasszonyomnak van még egy testvére.3 évig meg sem említettem és sosem láttam. Hogy fogadnátok most ezt a hírt?

Figyelt kérdés
Eddig titkolta mert állítólag nagy zavart csinált otthon és nem tekinti testvérének, de most hazajött és úgy érezte el kell mondania. Haragudjak rá azért, hogy elhallgatta?
2013. júl. 23. 11:26
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
Így van, nem is gondom ez, inkább csak az zavar, hogy nem mondta el és ennyi...és igazad van abban, h nem érdekes, hogy a gyerekem anyjának hány testvére van... itt nekem a titkolózáson van a hangsúly meg azon, hogy eltelt már 3 év
2013. júl. 23. 12:38
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
nem titkolózott csak nem mondta el, arra nem gondolsz hogy esetleg neki nehéz lehetett elmondani? már bocsi de itt kattogsz ezen pedig szerintem kicsit meg kellene értened őt, biztos nem jókedvében nem beszélt róla neked, talán úgy érezte hogy ő most kész arra hogy beszéljen róla, van amihez idő kell.
2013. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!