Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderült, hogy a menyasszonyom...

Kiderült, hogy a menyasszonyomnak van még egy testvére.3 évig meg sem említettem és sosem láttam. Hogy fogadnátok most ezt a hírt?

Figyelt kérdés
Eddig titkolta mert állítólag nagy zavart csinált otthon és nem tekinti testvérének, de most hazajött és úgy érezte el kell mondania. Haragudjak rá azért, hogy elhallgatta?
2013. júl. 23. 11:26
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%
Szerintem ebbol kar lenne vitat nyitni. Ne a testvere erdekeljen hanem a menyasszonyod:) volt ra biztosan nyomos oka amiert eltitkolta.
2013. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 tetro ***** válasza:
100%
Én konkrétan lesz@rnám. Van egy testvére akivel nem áll szóba, és beszélni sem akar róla? Akkor úgy venném hogy nincs.
2013. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
65%

én most 1 év után mondtam el a páromnak hogy van egy féltestvérem. eddig nem éreztem szükségét hogy erről beszéljek, most is csak úgy szóba került valahogy. nem hiszem hogy ez akkora probléma lenne. nézz magadba... Te mindenről beszámoltál a párodnak? hoppá, jobb lesz elmondanom a páromnak hogy mennyi unokatesóm van mert még a végén lelő...


ne haragudj rá ilyen miatt. mindennek oka van.

2013. júl. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 tetro ***** válasza:
100%
nekem van két féltestvérem. soha nem beszélek róluk senkinek. nem részei az életemnek, így igazából nincs is mit mondanom, az egyiküket nem is ismerem. de ha megkérdezik is azt szoktam mondani, hogy csak egy nővérem van. nem eltitkolni akarom, hanem ők valahogy nem számítanak az én "családom" részének.
2013. júl. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:
Utolsó és kértek már emiatt számon téged?
2013. júl. 23. 11:50
 16/32 anonim ***** válasza:
29%

Nyilván én sem hagynám ott emiatt, főleg ha nyomós oka volt rá. Megpróbálnám megérteni, biztos sikerülne, de alaposan felvilágosítanám, hogy ennek így semmi értelme nem volt és lesz szíves ezt nem folytatni.


Mondjuk ez én vagyok. Szerintem családtagot semmilyen körülmények között nem illik eltitkolni, meg úgy összességében, nem titkolózunk, nincs igazán értelme, persze sorozatokban, romantikus regényben nagyon jól mutat.

2013. júl. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 tetro ***** válasza:
100%

soha senki. de nem is értem mit lehetne ezen számon kérni. ennyi erővel az egész családfámat el kéne sorolnom mindig mindenkinek? azokról a családtagokról szoktam beszélni, akik az életem részei.

ráadásul nem értem azt sem, miben releváns ez az információ. eddig nem tudtad, most tudod, mi a különbség? miért számít ez egyáltalán?

2013. júl. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
Mert ez olyan mintha nem őszinteségen alapulna ez a 3 év, pedig eddig úgy éreztem, hogy mindent megbeszélünk.
2013. júl. 23. 11:57
 19/32 anonim ***** válasza:
Ha nem bukkan fel, akkor nem is mondta volna el?
2013. júl. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
19/19 Azt mondta mindenképp elmondta volna, csak nem merte és hogy már régóta fontolgatta, hogy beszámol róla.
2013. júl. 23. 12:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!